Виплати СГ «ТАС» за полісами «автоцивілки» та договорами КАСКО за червень склали 14,93 млн грн

Виплати СГ «ТАС» за полісами «автоцивілки» та договорами КАСКО за червень склали 14,93 млн грн

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані щодо страхових виплат, здійснених впродовж першого літнього місяця. Так, за статистикою, в червні за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників страховиком було відшкодовано 9 189 617 грн, за договорами страхування наземного транспорту – 5 740 808 грн.

Найбільші за місяць страхові виплати традиційно припали на договори КАСКО. Зокрема, понад 1,4 млн грн Страхова група «ТАС» виплатила власникові автомобіля Mercedes, який було викрадено в Харкові. Автівку було застраховано  за договором «Зелений коридор».

Крім того, понад 1 млн грн страхового відшкодування страховик перерахував своєму клієнтові, власнику автомобіля Lexus.  Автомобіль, застрахований за договором «Правильне КАСКО», було серйозно пошкоджено в результаті зіткнення з мікроавтобусом. Аварія сталася на Дніпропетровщині.

Серед інших великих червневих виплат варто відзначити відшкодування СГ «ТАС» 200 тис. грн за знищений внаслідок аварії, що сталася в Києві,  вантажний автомобіль DAF. Ще 170 тис. грн компанія виплатила за пошкоджену в ДТП, що сталася на Львівщині, автівку тієї ж марки. Обидві вантажівки були застраховані Страховою групою «ТАС» за договором «Правильне КАСКО».

Нагадаємо, за даними авторитетного рейтингу Insurance TOP, Страхова група «ТАС» продовжує утримувати позиції одного з лідерів ринку автострахування України – як за обсягом страхових надходжень, так і за сумою страхових виплат.