Обсяг виплат СГ «ТАС» за полісами «автоцивілки» та КАСКО за лютий перевищив 13,58 млн грн

Обсяг виплат СГ «ТАС» за полісами «автоцивілки» та КАСКО за лютий перевищив 13,58 млн грн

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані щодо страхових виплат, здійснених протягом лютого 2017 року. Так, згідно з офіційною статистикою компанії, лише за договорами страхування наземного транспорту (КАСКО) та полісами обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників («автоцивілки») СГ «ТАС» було відшкодовано 13 582 788 грн. Зокрема, за договорами КАСКО компанія виплатила своїм клієнтам 4 238 600 грн. Відповідно, за полісами «автоцивілки» потерпілим було виплачено в лютому 9 344 187 грн.

Серед найкрупніших виплат, здійснених Страховою групою «ТАС» протягом другого місяця поточного року, варто відзначити наступні.

295 544 грн було відшкодовано власникові вантажного автомобіля MAN. Машина, застрахована в СГ «ТАС» за договором КАСКО, отримала значні пошкодження в результаті зіткнення з вантажівкою Scania. Аварія сталася в столиці.

В свою чергу, за пошкоджений внаслідок зіткнення з іншим транспортним засобом автомобіль Scoda Fabia СГ «ТАС» виплатила страхове відшкодування в розмірі 211 179 грн. Дорожньо-транспортна подія, в якій було пошкоджено застраховану в компанії автівку, сталася на Київщині.

Водночас виплата СГ «ТАС» за пошкоджений в аварії причеп Schmitz склала 195 325 грн. Водій автомобіля не впорався з керуванням, внаслідок чого вантажівка злетіла в кювет. Інцидент стався на Дніпропетровщині.

Варто зазначити, що, окрім великих виплат за договорами КАСКО, в лютому СГ «ТАС» здійснила крупні відшкодування, зокрема, за договорами страхування майна.

Так, 237 100 грн компанія перерахувала в якості страхового відшкодування за пошкоджений внаслідок пожежі житловий будинок. Страхова подія сталася в Нікополі Дніпропетровської області.

Нагадаємо, протягом першого місяця поточного року Страхова група «ТАС» здійснила страхових виплат на загальну суму 26,82 млн грн, з яких 8,3 млн грн було відшкодовано за полісами «автоцивілки», 7,61 млн грн – за договорами КАСКО, 6,91 млн грн – за полісами «Зелена картка».

Загальний обсяг страхових виплат СГ «ТАС» за минулий рік склав 262,22 млн грн.