СГ «ТАС» виплатила 135 тис. грн за договором страхування майна

СГ «ТАС» виплатила 135 тис. грн за договором страхування майна

Страхова група «ТАС» виплатила 135 тис. грн власникові приватного будинку в Бердичеві Житомирської області, дах якого було пошкоджено внаслідок займання.

Житловий будинок було застраховано СГ «ТАС» за договором «Повний житлозахист». Нагадаємо, цей страховий продукт є унікальною розробкою Страхової групи «ТАС», що не має аналогів на вітчизняному страховому ринку. «Повний житлозахист» - це комплексна програма-конструктор, за умовами якої власники житла можуть захистити своє майно, відповідальність перед сусідами, а також скористатися низкою ексклюзивних цікавих опцій: зокрема, йдеться про розширене покриття ризиків пожежі та дії води з необережності клієнта, покриття збитків при провалі конструкції внаслідок тиску снігу, страховий захист цінних речей, прискорену виплату страхового відшкодування на витрати першої необхідності тощо.

Серед переваг договору також слід відзначити варіативність наповнення програми та, відповідно, надання можливості клієнту самостійно обрати розмір прийнятного для себе страхового платежу. Додамо, що коефіцієнт зносу за договором не застосовується, тобто в разі настання страхового випадку власник житла отримує страхову виплату в розмірі вартості втраченого чи пошкодженого майна за актуальними цінами.