Лише за десятьма страховими випадками в 2016 році Страхова група «ТАС» виплатила понад 8,77 млн грн

Лише за десятьма страховими випадками в 2016 році Страхова група «ТАС» виплатила понад 8,77 млн грн

Страхова група «ТАС» оприлюднила дані щодо найкрупніших виплат, здійснених впродовж 2016 року. Так, лише за десятьма страховими випадками, врегульованими минулого року, СГ «ТАС» виплатила загалом 8 772 190 грн.

Найкрупніше відшкодування року в розмірі 2 022 309 грн було виплачене за викрадений в Одесі позашляховик Land Rover. Водночас юридичній особі – власникові вантажного автомобіля DAF Страхова група «ТАС» перерахувала відшкодування в розмірі 1 000 000 грн. Аварія, в якій було пошкоджено автомобіль, сталася на Житомирщині. Водій вантажівки не впорався з керуванням, внаслідок чого машина перевернулася та зазнала суттєвих пошкоджень. За висновком експертів, збиток, якого зазнав власник автомобіля, склав 1 млн грн.

Ще один страховий випадок за участю автомобіля DAF стався на Хмельниччині. В результаті зіткнення з іншим транспортним засобом застраховану в СГ «ТАС» вантажівку було значно пошкоджено. Вартість відновлювального ремонту, за оцінкою експертів, сягала 953 827 грн. Саме цю суму Страхова група «ТАС» перерахувала власникові транспортного засобу в якості страхового відшкодування за договором КАСКО.

Водночас за викрадений у Франції автомобіль Porsche СГ «ТАС» виплатила відшкодування в розмірі 931 371 грн.

Страховий випадок стався під час подорожі клієнта компанії за кордон, куди він відправився на своєму автомобілі.

Серед інших крупних виплат, які Страхова група «ТАС» здійснила протягом минулого року, варто також відзначити відшкодування 823 000 грн за знищений в результаті зіткнення з іншим транспортним засобом автомобіль Mercedes. Аварія сталася на Житомирщині.

В свою чергу, за пошкоджений внаслідок з‘їзду з дороги та зіткнення з дорожньою огорожею автомобіль Audi Страхова група «ТАС» виплатила відшкодування в розмірі 820 425 грн. Аварія сталася в Житомирі.

Ще 623 000 грн Страхова група «ТАС» виплатила власникові застрахованого автомобіля Renault, який було знищено в результаті зіткнення з іншим транспортним засобом, що сталося на Київщині.

В дещо меншу суму обійшовся СГ «ТАС» відновлювальний ремонт застрахованого в компанії автомобіля BMW Х6. Аварія за участю позашляховика сталася в Рівному: автомобіль зіткнувся на дорозі з іншим транспортним засобом, внаслідок чого отримав значні пошкодження. Страхова група «ТАС», виконуючи свої зобов‘язання перед клієнтом, перерахувала 542 026 грн на рахунок автосервісу, чим забезпечила оперативність ремонту автомобіля.

Водночас страхове відшкодування власникові автомобіля Toyota Land Cruiser, застрахованого за програмою КАСКО «Зелений коридор», склала 480 000 грн. Водій позашляховика не впорався з керуванням та скоїв наїзд на опору рекламного щита, в результаті чого автівку було серйозно пошкоджено. Дорожньо-транспортна пригода сталася у Харкові.

Окрім виплат за договорами страхування наземного транспорту, минулого року Страхова група «ТАС» здійснила досить велике відшкодування за договором страхування майна. Так, 576 232 грн було виплачено власникові мережі автозаправних станцій, на одній з яких сталося займання внаслідок наїзду автомобіля на заправну колонку. Подія сталася в Одесі.

Загалом протягом минулого року Страхова група «ТАС» здійснила страхових відшкодувань на суму 262,22 млн грн. Зокрема, за полісами «Зелена картка» було виплачено 93,59 млн грн, за полісами обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників – 77,46 млн грн, за договорами КАСКО – 53,94 млн грн.