Понад 283 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за договором «Правильне КАСКО»

Понад 283 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за договором «Правильне КАСКО»

Чергову велику виплату днями здійснила Страхова група «ТАС».

Страхове відшкодування в розмірі 283200 грн страховик виплатив своєму клієнтові з Закарпаття, чий автомобіль BMW X5 було пошкоджено в результаті дорожньо-транспортної пригоди, що сталася на території Угорщини, де він перебував у відрядженні.
На трасу, якою рухався застрахований автомобіль, несподівано з лісу вискочив олень. На жаль, незважаючи на всі зусилля водія, уникнути зіткнення не вдалося. В результаті аварії було суттєво пошкоджено передню частину позашляховика: деформовано крило, капот, бампер, розбито блок-фару та решітку радіатора.

Страхова група «ТАС», вивчивши обставини справи, прийняла рішення про визнання події страховою та оперативно перерахувала страхувальникові належне за договором «Правильне КАСКО» страхове відшкодування в розмірі заподіяних йому збитків, таким чином посприявши якнайшвидшому проведенню ремонтно-відновлювальних робіт.

Нагадаємо, за останніми офіційними даними, Страхова група «ТАС» продовжує активно зміцнювати свої позиції серед лідерів ринку автострахування України, планомірно свою частку. Так, наразі компанія є беззаперечним лідером ринку обов’язкової «автоцивілки» та входить до ТОП-10 найбільших гравців на ринку КАСКО.