Захист на дорозі і бездоріжжі: СГ «ТАС» виступила страховим партнером Національної серії з тріалу Rain Forest Challenge

Захист на дорозі і бездоріжжі: СГ «ТАС» виступила страховим партнером Національної серії з тріалу Rain Forest Challenge

Нещодавно в рамках Національної серії з тріалу в Україні пройшов перший етап всесвітньо відомої гонки позашляховиків - Rain Forest Challenge (RFC). Її було започатковано в 1997 році у Малайзії, і з того часу до змагань приєдналися понад десяток країн, зокрема Австралія, Еквадор, Індія, В’єтнам, Шрі-Ланка, Таїланд, Китай та інші. Тепер цей список поповнився й Україною - перший етап RFC-2016 відбувся у Харківській області 22-24 липня за підтримки СГ «ТАС».

Страхова Група «ТАС» виступила офіційним страховим партнером Rain Forest Challenge, забезпечивши усім учасникам змагань відмінний страховий захист від лідера ринку. Даний формат перегонів передбачає багато складних випробувань як для автомобілів, так і для екіпажу, а тому необхідність у такому захисті не лише формальна. На щастя, під час змагань жоден з учасників не постраждав.

СГ «ТАС» як лідер з автострахування традиційно підтримує автоклубний рух та бере активну участь у розвитку автомобільного спорту в Україні. Так, компанія також стала партнером Першого етапу Харківської серії рейду «КМБ Трофі-2016», який пройшов 18-19 червня.

Rain Forest Challenge (RFC) – принципово новий формат позашляхових перегонів. Маршрут складається не з точок, як зазвичай на трофі-рейдах, і не з кільцевих гонок, як це прийнято в тріалу, а з коротких спецділянок - від 30 до 300 метрів. Плюс є один спеціальний етап - Сутінкова зона, де всі екіпажі діляться організаторами на групи, і кожна група повинна пройти певний маршрут, не втративши нікого з членів групи, і фінішувати всією групою відразу. Мета даного етапу в тому, щоб об'єднати і здружити екіпажі, навіть ті, хто сьогодні змагається один з одним. Таким чином, формується відчуття єдиної команди, члени якої у разі необхідності прийдуть на виручку одне одному.