093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

СГ «ТАС» відшкодувала домовласнику вартість згорілого житла

Понад 300 тис. грн виплатила Страхова група «ТАС» мешканцю Житомирської області, чий будинок було знищено в результаті пожежі.

Займання виникло на горищі будівлі – і буквально за лічені хвилини полум’я перекинулося на дах будинку, а потім і на житлові приміщення. На щастя, внаслідок пожежі ніхто з мешканців будинку не постраждав, чого не можна сказати про саму споруду. Незважаючи на те, що пожежні оперативно прибули на виклик, вогонь встиг накоїти лиха, практично повністю знищивши приміщення, а також прибудову, розміщену поблизу.

Втім, платити з власної кишені за капітальний ремонт житла його власникові не довелося – завдяки вчасно оформленому договору «Повний житлозахист» від Страхової групи «ТАС». Страховик, вивчивши обставини інциденту, визнав випадок страховим та виплатив належне за договором відшкодування в розмірі заподіяних домовласникові збитків, що склали 304365 грн. При цьому 30000 грн клієнт, згідно з умовами договору, отримав на першочергові витрати фактично одразу після повідомлення про те, що застраховане майно знищено і приміщення непридатне до житла.

Нагадаємо, договір страхування майна «Повний житлозахист» - це унікальна розробка спеціалістів Страхової групи «ТАС», що являє собою програму-конструктор та містить опції, аналогів яким на вітчизняному страховому ринку немає. В рамках договору власники житла можуть убезпечити себе на випадок пошкодження або знищення свого майна в результаті пожежі, затоплення, стихійних явищ, протиправних дій третіх осіб тощо. Крім того, за умовами договору «Повний житлозахист» власники житла можуть застрахувати свою відповідальність перед третіми особами – наприклад, на випадок пошкодження майна сусідів внаслідок експлуатації об’єкту страхування.

Додамо, що договір «Повний житлозахист» також передбачає розширене покриття ризиків пожежі та дії води з необережності клієнта та при проведенні ремонтних робіт в застрахованому приміщенні.

Серед інших переваг договору також варто відзначити незастосування коефіцієнту зносу при визначенні суми відшкодування – клієнт отримує гроші за своє пошкоджене або знищене майно в розмірі його вартості в новому стані та за актуальними цінами.