СТРАХОВА ГРУПА "ТАС" - ПРО НЮАНСИ СТРАХУВАННЯ ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ ЗА КОРДОН

СТРАХОВА ГРУПА "ТАС" - ПРО НЮАНСИ СТРАХУВАННЯ ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ ЗА КОРДОН

Насувається низка свят, а тому саме час задуматися, де їх провести. Перевірений часом "теледиванний" алгоритм, звісно, теж має право на життя, однак дедалі більше українців вважають за краще новорічні свята зустрічати, катаючись на лижах або гріючись під сонечком у теплих краях.

Який би вид відпочинку Ви не обрали, задумайтеся про свою безпеку, яку можна отримати, придбавши поліс добровільного страхування медичних та інших витрат під час подорожі за кордон. Не секрет, що більшість туристичних фірм, оформляючи турпакет, пропонують так званий стандартний медичний поліс із мінімальним страховим покриттям. Безумовно, він найдешевший, а отже, ціна туру має привабливіший вигляд. Але при цьому турист не зможе отримати повноцінну медичну допомогу, якщо травмується внаслідок заняття активними видами спорту, катаючись на лижах, санчатах, квадроциклі, під час дайвінгу, скелелазіння та інших екстремальних, і не тільки, розваг. Тому перед тим, як їхати за кордон, зверніться до надійної страхової компанії і застрахуйте себе і своїх близьких, так "про всяк випадок", а випадки бувають різні. Маючи багаторічний досвід роботи у сфері туристичного страхування, і врегулювавши колосальну кількість страхових подій, фахівці СГ "ТАС" допоможуть Вам розібратися у всіх тонкощах цього виду страхування і підберуть оптимальні програми, що відповідають вимогам країни перебування.

Якщо ж, права вибору страхового партнера у Вас немає або воно досить обмежене під час оформлення договору страхування, радимо звернути Вашу увагу на такі нюанси:

- щоб не опинитися за кордоном у скрутній ситуації, Вам необхідно заздалегідь з'ясувати у запропонованої страхової компанії або менеджера туристичної агенції контактні телефони служби, що асистує, у країні перебування, а також послідовність дій у разі настання страхового випадку. Зазвичай страхові компанії покривають тільки ту надану допомогу, яку організовано або погоджено клієнтом з асистувальною компанією (далі - асистанс). Оплата витрат може здійснюватися через службу асистансу або самостійно клієнтом з подальшим відшкодуванням страховою компанією його витрат уже після повернення в Україну. У більшості випадків для цього необхідно протягом 15 днів з моменту повернення надати в страхову компанію всі необхідні документи і чеки, згідно з умовами договору.

- уважно поставтеся до переліку ризиків, з'ясуйте в страхової компанії чи менеджера туристичного агентства, чи входить до покриття поліса транспортування застрахованого потерпілого до лікарні, надання невідкладної стоматологічної допомоги, оплата ліків, що їх виписав лікар. З'ясуйте, чи передбачає ця страховка витрати на приїзд за постраждалим туристом когось із близьких людей, щоб доглядати за ним у лікарні або допомогти в транспортуванні додому.

- зверніть увагу на те, що країни ЄС рекомендують купувати страховий поліс на триваліший термін, аніж термін запланованого перебування, що дає можливість отримувати страховий захист навіть у той період, коли Ви перебуваєте довше, ніж планувалося, у зв'язку з непередбачуваними обставинами.

- обов'язково з'ясуйте, чи буде страховим випадком шкода життю і здоров'ю, отримана під час катання на лижах, ковзанах, квадрациклах, заняття дайвінгом тощо.

- під час вибору страхової компанії уточніть, чи має вона ліцензії для реалізації страхових медичних полісів під час подорожей до країн Шенгенської зони і не тільки. Перелік таких страхових компаній є на сайтах профільних асоціацій та консульств.

- за бажання і необхідності Ви також можете застрахувати багаж на випадок його пропажі, крадіжки або пошкодження. Існують страхові програми на випадок скасування туру або в разі невиїзду (наприклад, неможливість вирушити в поїздку через відмову у видачі візи).

І, звичайно ж, важливо вивчити правила використання страхового поліса, тобто уважно читайте договір страхування. Зверніть увагу на те, що страховик може відмовити туристові у виплаті відшкодування, якщо він, наприклад, не повідомив про страхову подію, або на свій розсуд вибрав клініку і лікаря, заздалегідь не узгодивши свої дії з компанією, що асистує.

У будь-якому разі, як би Ви не вирішили провести свої Новорічні свята, і що б з Вами не сталося, колектив СГ "ТАС" бажає Вам величезних позитивних емоцій і міцного здоров'я.