Страховщики назвали 10 самых нелепых заявлений украинцев

Страховщики назвали 10 самых нелепых заявлений украинцев

Названо найбезглуздіші випадки виплати страхування.

"Вести" попросили страхові компанії розповісти про кумедні та відверто безглузді заяви, що надійшли до їхніх кол-центрів, а також пояснення, надані клієнтами під час реєстрації страхових випадків. І склали десятку найнезвичайніших пригод, що трапилися із застрахованими за каско, автоцивілкою, а також власниками полісів страхування життя і майнового страхування.

10. Рухаючись житомирською трасою з Києва, Land Rover збив двох кабанів, які перебігали дорогу. Унаслідок зіткнення обидві тварини загинули, було пошкоджено бампер автомобіля, а через подушку безпеки, що спрацювала, розбито торпеду і рульовий вузол. Як речовий доказ водій привіз у компанію PZU одного вбитого кабана в багажнику.

9. Замет, повз який їхав водій, рушив йому назустріч і здійснив зіткнення. До розгадки феномена довелося в буквальному сенсі докопуватися. Винуватцем ДТП виявився інший автолюбитель, який не став розкопувати з-під снігу свою машину, а вирішив наосліп від'їхати на розчищене місце і там уже розгребти замет.

8. Застрахований у СГ "ТАС" врізався в патруль ДАІ, який займався оформленням ДТП, що сталася раніше. Для оформлення нової події потрібно було викликати ще один наряд.

7. На перехресті Infiniti зіткнувся з автомобілем Lexus, внаслідок чого той за інерцією зачепив Mercedes-Benz. Під час оформлення ДТП автоінспекторами було зафіксовано ще один постраждалий автомобіль - "Жигулі". Його водій заявив у донецькій страховій компанії, що, побоюючись опинитися замішаним у "розборках", вважав за краще врізатися в стовп, що стояв на узбіччі.

6. Під час гри у футбол страхувальник (власник поліса накопичувального страхування життя) хотів відсвяткувати забитий гол за допомогою підйому з переворотом на перекладині воріт. Ворота виявилися незакріпленими, все закінчилося падінням обох. Чоловік тричі отримав виплату за травму в PZU і був звільнений від подальших платежів за своїм полісом.

5. Відвідувач боулінг-клубу настільки захопився грою, що примудрився розбити кулею монітор, який фіксував результати змагань. СК "АСКА" відшкодувала клубу збитки.

4. В один із продуктових магазинів привезли шампанське. На вулиці був сильний мороз і вміст пляшок замерз, а в теплому приміщенні магазину пляшки, які відігрілися, почали мимовільно вибухати. Передноворічний "салют" приніс торговому підприємству збитків на кілька тисяч гривень. Відшкодовувала їх одна з великих страхових компаній у Харкові.

3. Оригінальну версію ДТП підніс страховикам автолюбитель, який збив літню велосипедистку. "Бабуся не була оснащена катафотами (світловідбивачами - Ред.)", - пояснив він.

2. У велику київську страхову компанію надійшла заява про зіткнення автомобіля з поїздом. Потерпілий автовласник стверджував, що правил дорожнього руху не порушував, оскільки автомобіль у момент аварії був припаркований. На запитання оператора кол-центру, чи означає це, що машина була припаркована на залізничних коліях, роздратований водій тільки й зміг відповісти: "А чого вони тут їздять?"

1. До кол-центру звернулася автомобілістка-початківець і повідомила, що випадково врізалася на своєму автомобілі в дорожній знак. На запитання оператора, який саме дорожній знак постраждав, та зніяковіло відповіла: "Не знаю, їх так багато...".