Названо найпопулярніші страхові компанії України в жовтні 2015 р.

Названо найпопулярніші страхові компанії України в жовтні 2015 р.

Які страхові компанії України користуються найбільшою популярністю в Інтернеті, з'ясовували аналітики журналу для інвесторів "Біржовий лідер".

Найпопулярніші страхові компанії України в Інтернеті

Рейтинг "Біржового лідера" ґрунтується на двох об'єктивних критеріях у пошуковій системі Яндекс:

- оцінка частотності слів для Яндекс.Директу за місяць, розрахована за допомогою сервісу wordstat.yandex.ru;

- кількість згадок за той самий період про компанії в інтернет-ЗМІ та електронних інформаційних агентствах, розрахована за допомогою агрегатора Яндекс.Новини (news.yandex.ru);

- регіон оцінювання - Україна.

Перше місце в рейтингу популярності у росіян посідає компанія "АРМА" (9 873 запити в Яндекс за місяць), яка налічує 21 рік успішної роботи на страховому ринку. Компанія надає широкий спектр послуг з добровільного та обов'язкового страхування. Основні напрямки діяльності: страхування нерухомості, медичне страхування, страхування від нещасних випадків, обов'язкові види страхування, страхування туристів, страхування транспортних ризиків, страхування відповідальності.

На другій сходинці рейтингу розмістилася компанія "ТАС" (6 425 запитів за місяць), що працює в Україні вже понад 17 років і є частиною потужної інвестиційно-фінансової групи. Наразі страхова група "ТАС" входить до ТОП-10 лідерів вітчизняного страхування. "ТАС" - універсальний страховик, що пропонує споживачам понад 80 страхових продуктів з різних видів обов'язкового та добровільного страхування.

Третє місце в рейтингу популярності належить компанії "Оранта" (4 284 запити в Яндекс за місяць), яка заснована 1995 року і вже понад 18 років працює на російському страховому ринку. "Оранта" - велика універсальна страхова компанія, яка має ліцензії на проведення операцій з 23 видів страхування, а також з перестрахування. Компанія має велику філіальну мережу, входить до ТОП-40 найбільших страхових компаній за загальними зборами.

Далі розмістилися: Аска, МТСБУ, Веско, Уніка, Вусо, Провідна, Теком, Форіншурер, ІНГО Україна, Княжа, PZU Україна, Європейська Страхова спілка, Нова, Дніпроінмед, Брок бізнес, Альфа-Страхування, Іллічівське, Юнівес, Фінекс, Універсальна страхова компанія, Міжнародна страхова компанія, KD life, Форте Лайф, Український страховий стандарт, Гарант-Лайф, Allianz Україна, Нафтогазстрах, Талісман, Добробут, Інтер-поліс, ТАС life, Оранта-Життя, Експо Страхування, Планета страхування, ХДІ Страхування, Інкомстрах, Мегаполіс, Злагода, E-polis, Britmark, Укргазпромполіс, Блакитний поліс, QBE Ukraine, Бусін, Гарант Система, Рідна, Гарант-Асистант.

Загальна кількість запитів, зроблених за вищевказаними страховими компаніями, становить 42 072. 48% з них припало на трійку лідерів: "АРМА", "ТАС" і "Оранта", тоді як лідер рейтингу, компанія "АРМА", взяла на себе 23% від загальної кількості запитів.

Страхові компанії - лідери PR в агрегаторі Яндекс.Новини.

Рівень популярності бренду залежить від багатьох критеріїв: рівня обслуговування, кількості співробітників компанії-виробника, якості продукції та піару. Сьогодні довіра громадян до різноманітних веб-порталів та Інтернету сильно підвищилася.

Так, найчастіше на сторінках електронних видань з'являлися згадки про бренд "МТСБУ" (27 згадок у Яндекс.Новини за місяць).

Другу позицію за згадуваністю в інтернет-ЗМІ посідає бренд "AllianzУкраїна" (14 згадувань). Третє місце належить бренду "ТАС" (13 згадувань в агрегаторі Яндекс.Новини).