Страховий випадок Зелена карта

Шановний клієнте!

У разі настання ДТП за кордоном Вам необхідно: 

1. Викликати поліцію (не залишати місце ДТП до її приїзду) та, за необхідності,  інші служби. Якщо внаслідок ДТП немає травмованих (загиблих) людей та/або значного пошкодження майна (у т.ч. транспортних засобів) учасників ДТП, то можливим є оформлення повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду (Європротокол).

2. Після вжиття  заходів безпеки усіх учасників дорожнього руху, за технічної можливості: сфотографувати місце ДТП, пошкодження всіх транспортних засобів (іншого пошкодженого майна), зафіксувавши  координати місця ДТП (дані геолокації) або  зробити відеозапис із місця ДТП.

3. Занотувати дані інших учасників ДТП: П.І.П. водія, його водійське посвідчення,  контактний телефон, назву страхової компанії та номер полісу, записати інформацію про свідків та їх контактні дані.

4. Не підписувати  ніяких документів, зміст яких Вам незрозумілий, але якщо цього не уникнути, зазначте українською мовою, що Ви не розумієте змісту документу та мови якою він складений.

5. Сфотографувати, за технічної можливості,  усі документи, які були оформлені на місці ДТП (довідка поліції, Європротокол тощо).

6. Якщо, на Вашу думку, Ви є винуватцем ДТП, надати другому учаснику відомості про Ваш договір міжнародного страхування «Зелена картка».

7. Якщо, на Вашу думку, Ви є потерпілим в ДТП, наполягати, щоб винуватець надав Вам копію свого договору страхування ( або інформацію про нього) та повідомив свого страховика про подію з місця ДТП по телефону. Якщо по ситуації очевидно, що Ви потерпілий  - не надавати нікому, крім працівників поліції, копії Вашого договору міжнародного страхування «Зелена картка» щоб не стати жертвою шахраїв.

8. Незалежно від того, чи є Ви, на Вашу думку, винуватцем чи потерпілим в ДТП, у найкоротший термін повідомити АТ «СГ ТАС» (приватне) про ДТП будь-якими комунікаційними засобами:

Телефони:

+38 095 654 77 77,

+38 093 654 77 77,

+38 097 654 77 77,

+38 044 454 27 50

електронна пошта: tas@sgtas.ua

9. Після повернення в Україну відвідати офіс АТ «СГ ТАС» (приватне)  з метою написання заяви про настання страхової події та надання відповідних документів. 

І найголовніше: незалежно від того, хто винен у ДТП, проявляйте витримку. Дійте спокійно, без паніки.


Адже Ви під захистом надійного партнера – СГ «ТАС»!

img
Наш чат-бот вирішить усі Ваші запитання!

Страховий випадок Зелена карта

Страховий випадок Зелена карта