Еліксир безсмертя для авто: машини, які неможливо вбити

Еліксир безсмертя для авто: машини, які неможливо вбити

Якщо попросити будь-якого автомобіліста описати машину своєї мрії, переважна більшість з них скаже: це машина, яка не ламається. Звісно, в сучасному світі такі авто годі й шукати, втім, серед всього розмаїття розробок світового автопрому є автомобілі, які просто неможливо знищити! Принаймні, так стверджують експерти, яким можна довіряти! Тож познайомимось з цими «безсмертними»?

Отже, перше місце в рейтингу авто, що відповідають найвищим стандартам в забезпеченні захисту пасажирів та водія, посів Lexus LS 460L. Як запевняють експерти, ця модель, окрім стильного екстер’єру, гарного інтер’єру та потужного двигуна, може «похвалитися» і іншими беззаперечними перевагами. Так, автомобіль здатний витримати вибух, а також постріли зі штурмової гвинтівки!Максимально безпечним визнано й BMW 750 Li, який же називають «німецьким танком». І це зрозуміло: авто має броню, його днище й підвіску зміцнені, шасі – суперкероване, а скло – куленепробивне. Й дійсно, танк!

Надійною бронею оснащені й Cadillac Escalade ESV, який посів третє місце в переліку авто, які неможливо «вбити», та Mercedes-Benz S-Guard, який став, відповідно, четвертим.

Ну і замикає «п’ятірку» найзахищеніших авто броньований позашляховик Knight XV, в якому надміцний кузов гармонійно поєднується з відмінними технічними характеристиками й здатністю витримувати постріли з будь-якої стрілецької зброї.

Втім, якою б захищеною зовні не була ваша автівка, гарантувати, що вона залишиться непошкодженою, наприклад, потрапивши в ДТП, звісно, не можна. Та й жодна броня не зможе стати на заваді автовикрадачам, якщо вони раптом «зацікавляться» вашим авто. Тож на цей випадок захист може бути лише один – договір страхування від надійного страховика, що стане вашою міцною «бронею» на випадок будь-яких негараздів, що можуть статися навіть з найкрутішим та найбезпечшнім автомобілем.