СГ "ТАС" минулого тижня виплатила клієнтам близько 1,2 млн. грн.

СГ "ТАС" минулого тижня виплатила клієнтам близько 1,2 млн. грн.

Приватне акціонерне товариство "Страхова Група "ТАС" (далі за текстом - АТ "СГ "ТАС" (приватне) минулого тижня - з 16 по 20 листопада 2009 року - виплатило клієнтам 1 млн. 174 тис. грн.

Найбільші страхові відшкодування цього періоду було виплачено за двома договорами страхування ризиків аграрного товаровиробника, що укладалися у Вінницькій регіональній дирекції АТ "СГ "ТАС" (приватне). Зокрема, аграрії отримали від Страховика кошти за недобір врожаю озимої пшениці через весняно-літню посуху. За кожним із договорів розмір виплат склав майже 30 тис. грн. "Ми працюємо з цими господарствами впродовж двох років, і кожне з них уже отримувало виплати, - говорить начальник Управління страхування сільськогосподарських ризиків АТ "СГ "ТАС" (приватне) Юрій Золотар. - Ми розробили для цих клієнтів спеціальні умови страхування, які враховують саме їхні потреби та сподіваємося, що наша співпраця триватиме й надалі".

Інші великі виплати АТ "СГ "ТАС" (приватне) цього періоду було здійснено за договорами автострахування КАСКО, що були укладені Головним офісом, Кіровоградською та Луганською філіями.