Стрес-менеджмент - європейський досвід у СГ "ТАС"

Стрес-менеджмент - європейський досвід у СГ "ТАС"

Провідні іноземні компанії, співробітники яких постійно працюють з великою кількістю відвідувачів, уже давно практикують для свого персоналу тренінги з управління стресами. Це дає змогу створити спокійну, довірливу атмосферу для роботи і, отже, максимально комфортні умови для клієнтів.

Тепер познайомитися з основами стрес-менеджменту мають можливість і співробітники СГ "ТАС", відвідавши спеціальний тренінг.

- Він призначений для всіх співробітників компанії, в обов'язки яких входить спілкування з клієнтами, робота з великими потоками інформації, здійснення прямих продажів, - каже розробниця тренінгу, менеджерка з персоналу Страхової Групи "ТАС", психологиня-практикиня Наталія Старжинська.

З початку місяця в СГ "ТАС" відбулося вже 4 таких тренінги. Їх учасниками були співробітники Київської регіональної дирекції.

Тренінг можна замовити для всіх співробітників регіональних підрозділів Групи в Управлінні персоналом та координації роботи регіональних підрозділів або Навчально-методичному центрі головного офісу СГ "ТАС". Довідки за телефонами: 8- (044)536-09-54, 8- (044)536-00-20.