СГ "ТАС" запускає унікальний проект гарантованих виплат за європротоколом

СГ "ТАС" запускає унікальний проект гарантованих виплат за європротоколом

Страхова група "ТАС" традиційно приділяє максимальну увагу якості обслуговування клієнтів, а також питанням підвищення рівня сервісу. Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків і грамотний супровід у разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії. З метою оптимізації процесу врегулювання збитків у СГ "ТАС" торік було впроваджено низку проєктів, що дало змогу істотно зменшити час очікування страхової виплати для клієнта та поліпшити якість врегулювання в цілому.

Загалом минулого року СГ "ТАС" було врегульовано 8945 справ з автострахування, з них за полісами ОСЦПВ - 5509. Середня виплата за полісом "автоцивілки" склала 11 233 грн. Середній строк врегулювання збитків за цим видом страхування в СГ "ТАС" склав 28 календарних днів.

Варто зазначити, що станом на кінець 2015 року рівень виплат, здійснених протягом двох днів з моменту подання заяви про виплату страхового відшкодування за ОСЦПВ, сягнув 30% від загальної кількості страхових справ.

За статистикою, 37% справ за "автоцивілкою" було оформлено за допомогою європротоколу. При цьому середній термін виплат у таких справах становив 13 календарних днів.

У середньому калькуляція і визначення збитку проводилися протягом 35 хвилин з моменту її замовлення.

Таким чином, можна стверджувати, що впроваджені новації у сфері врегулювання збитків були справді ефективними та сприяли підвищенню якості обслуговування клієнтів компанії.

Втім, СГ "ТАС" не зупиняється на досягнутому. Так, вже з 1 лютого по всій мережі компанії стартував новий, унікальний для вітчизняного страхового ринку проект під назвою "Гарантована виплата за європротоколом". В рамках проекту всі клієнти компанії за полісом ОСЦПВ (ОСЦПВ) отримують можливість викликати для допомоги з оформленням європротоколу аварійного комісара, який зафіксує пошкодження транспортного засобу, зробить необхідні фотографії та надасть вичерпну інформацію щодо правильного заповнення всіх документів, необхідних для здійснення страхової виплати. А враховуючи той факт, що правильно заповнений європротокол - запорука отримання страхового відшкодування, Страхова група "ТАС" гарантує потерпілому в такій ДТП страхову виплату.

Впровадження цього проекту - черговий крок СГ "ТАС" назустріч клієнтові, зумовлений прагненням надати йому максимальний страховий захист та забезпечити найвищий рівень сервісу.