СГ "ТАС" отримала акредитацію в "КРЕДОБАНК"

СГ "ТАС" отримала акредитацію в "КРЕДОБАНК"

Страхова Група "ТАС" уклала договір про співпрацю з ПАТ "КРЕДОБАНК". У рамках підписаного договору СГ "ТАС" виступить партнером у страхуванні від нещасних випадків позичальників банку, майна, іпотеки, заставної нерухомості, страхування наземного транспорту. Крім того, страхуванню підлягає сільськогосподарська та спецтехніка, сільськогосподарські тварини, а також майбутні врожаї.

Акредитація отримана Страховою Групою по всій регіональній мережі ПАТ "КРЕДОБАНК".

За словами Заступника Голови Правління Страхової Групи "ТАС" Тетяни Новицької, після кризи банки стали уважніше обирати страхових партнерів, приділяючи особливу увагу фінансовому стану, репутації на ринку та рейтингам страховика. Водночас роль страхової компанії у співпраці з банками істотно зросла, оскільки партнерські відносини з надійною страховою групою допомагають істотно знизити ризики банківських установ.

"Ми співпрацюємо з найбільшими банками України: Ощадбанк, Укрексімбанк, Промінвестбанк, Укрсоцбанк, ПУМБ, ОТП, ЕРСТЕ Банк, - розповідає Тетяна Новицька. Для нас це один із важливих напрямків діяльності, який ми надалі будемо розвивати".

Станом на 01.08.2012 СГ "ТАС" акредитована в 28 банках.

Довідка:

  • Страхова Група "ТАС", одна з найбільших страхових компаній України, заснована 1998 року, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам понад 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.
  • СГ "ТАС" має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій та філій, 428 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних спеціалістів та понад 2000 страхових агентів.
  • За період січень-червень 2012 року компанія зібрала 192,1 млн. грн. страхових премій, виплачено 100,5 млн. грн. страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 393,6 млн. грн. страхових премій, виплачено 181,9 млн. грн. страхових відшкодувань.
  • СГ "ТАС" є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торговельної палати, Українського союзу промисловців і підприємців та Бюро кредитних історій.