Страхова Група «ТАС» провела робочу нараду з керівниками регіональних підрозділів та намітила пріоритети розвитку на 2012 рік

Страхова Група «ТАС» провела робочу нараду з керівниками регіональних підрозділів та намітила пріоритети розвитку на 2012 рік

3 березня 2012 року в Головному офісі Страхової Групи «ТАС» відбулася робоча нарада з керівниками Регіональних дирекцій та філій компанії. Метою наради було знайомство з новопризначеним Головою Правління компанії Павлом Царуком та обговорення стратегічних планів розвитку компанії на 2012 рік.

Перед присутніми на нараді директорами регіональних підрозділів компанії виступив Голова Ради директорів Інвестиційно-фінансової групи «ТАС», Голова Наглядової ради Страхової Групи «ТАС» Сергій Попенко. Зокрема він зазначив: «Для Інвестиційно-фінансової групи «ТАС» страховий напрямок є стратегічним. Понад 12 років акціонери компанії роблять все можливе для забезпечення її зростання, фінансової стабільності та надійності, постійно інвестуючи в розвиток нових технологій, створення нових робочих місць та розширення регіональної присутності Страхової Групи «ТАС». За цей час нам вдалося перетворити компанію в одного із національних лідерів страхування. Одним із найцінніших надбань компанії є її регіональна мережа і акціонери разом з керівництвом будуть робити все можливе для її розвитку та зростання».

Голова Правління Страхової групи «ТАС» Павло Царук у своєму виступі зазначив, що одним з пріоритетів його роботи є максимальне залучення до розробки та реалізації стратегії СГ «ТАС» усіх її співробітників у режимі конструктивного діалогу:«Я чітко усвідомлюю, що головним здобутком компанії є її продавці та організатори продажів. Саме ці люди несуть страхові продукти до клієнтів, саме вони забезпечують надходження страхових платежів. Моя задача – зосередити максимальну увагу на взаємодії співробітників СГ «ТАС» з клієнтами, забезпечити працівників офісною базою та технологічною підтримкою, інструментами, які б допомогли розвивати продажі та якісним навчанням».

Під час наради керівники компанії разом з директорами філій сформували перелік першочергових завдань, направлених на максимальну допомогу працівникам центрів продажів у виконанні їх бюджетних завдань. Зокрема, намітили план нових акредитацій в банках, обговорили необхідність якнайшвидшого запуску акційних програми для активізації продажів, а також нові продукти, що дозволить продавцям розширити пропозицію клієнтам. Крім того, Правління компанії презентувало ініціативи направлені на підвищення оплати праці та покращення системи мотивації продавців, які допоможуть їм розвивати та диверсифікувати свій портфель.

Директорами регіональних дирекцій обрано зі свого складу Стратегічну раду, яка в найближчі строки разом із Правлінням компанії прийме участь у розробці та запровадженні запланованих ініціатив. До Стратегічної ради увійшли директори Вінницької (Микола Ткачук), Донецької (Артур Шаймухаметов), Житомирської (Наталія Тимофієнко), Черкаської (Володимир Волоха) регіональних дирекцій та Кіровоградської філії (Юрій Дрига).