Влітку час купувати Цивілку від лідера ринку

Влітку час купувати Цивілку від лідера ринку

Страхова група «ТАС» з середини червня 2014 року запустила для клієнтів заохочувальну програму «Купуй Цивілку від лідера ринку». Ця програма включає в себе дві опції.

Перша опція – «Вигідна антиінфляційна цивілка» полягає у забезпеченні клієнтів СГ «ТАС» додатковим захистом та сервісом у зв’язку з впровадженням нового пакету «Сервісний» страхового продукту «Повний автозахист». Акція діє на всій території України з 20 червня по 31 серпня поточного року. Учасниками Акції можуть бути клієнти Компанії, резиденти України, які у період проведення акції придбали поліс ОСЦПВ зі строком дії 1 рік та сплатили страхову премію за полісом у повному обсязі – вони мають можливість придбати пакет «Сервісний» зі страхового продукту Повний автозахист за первісною ціною – 10 грн. (з детальними умовами акції можна ознайомитись тут).

Друга опція акції «Брендований сувенір для авто» - дозволяє клієнтам «СГ «ТАС», які з 20 червня по 31 серпня 2014 року придбали поліс «Автоцивілки» та Повний автозахист (ПА) з пакетом «Сервісний» зі строком дії 1 рік та сплатили страхову премію у повному обсязі, взяти участь у розіграші багатьох автомобільних сувенірів, а саме: компресору, буксирувального тросу, старт-кабелю, ящику-трансформеру (з детальними умовами акції можна ознайомитись тут).