СГ «ТАС» підтвердила лідерство на ринку обов‘язкової «автоцивілки»

СГ «ТАС» підтвердила лідерство на ринку обов‘язкової «автоцивілки»

Моторне (транспортне) страхове бюро України оприлюднило дані свого традиційного «світлофору» за підсумками ІІ кварталу.

Нагадаємо, «світлофор» відображає оцінку діяльності страховиків, що працюють на ринку обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників. При цьому загальна оцінка МТСБУ базується на таких показниках, як «Якість врегулювання збитків» та «Рівень скарг від потерпілих та страхувальників».

Отже, за даними бюро, Страхова група «ТАС» продовжує впевнено утримувати позиції одного з лідерів ринку ОСЦПВ: компанія стала однією з 30 страховиків, що отримали найвищу оцінку за всіма показниками.
Крім того, СГ «ТАС» увійшла до числа страховиків, що найоперативніше врегульовують страхові випадки за полісами «автоцивілки». Так, середній термін врегулювання з ОСЦПВ в компанії складає 68 днів, що забезпечило страховику 5 місце у відповідному рейтингу.

Зазначимо, що у ІІ кварталі в цілому по ринку середній строк врегулювання страхових подій становив 94 дні, що на 12 днів менше, ніж у І кварталі. Загалом в передбачений законом строк врегулювання страхових подій з ОСЦПВ – до 90 днів – вклався лише 21 страховик з усіх компаній, що працюють на ринку.

При цьому Страхова група «ТАС» також увійшла до числа лідерів ринку обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників за кількістю укладених договорів: СГ «ТАС» було загалом оформлено 181,2 тис. полісів ОСЦПВ, страхові платежі за якими склали 74,8 млн грн.

Як свідчить статистика МТСБУ, провідні позиції посіла СГ «ТАС» і за обсягом страхових виплат: за звітний період страховиком було відшкодовано за полісами обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників 27,830 млн грн.