СГ «ТАС» страхує вітчизняних та іноземних туристів від COVID-19

СГ «ТАС» страхує вітчизняних та іноземних туристів від COVID-19

З метою забезпечення максимально повного страхового захисту туристів, які подорожують Україною, а також тих, що відправляються за кордон, Страхова група «ТАС» в червні цього року внесла певні зміни в умови договорів туристичного страхування «ТАS-Travel» та «ТАС-Мандри». Йдеться про розширене страхове покриття за вказаними договорами, що передбачає доповнення стандартного переліку страхових ризиків, на випадок яких здійснюється страхування, ризиком захворювання на COVID-19.

«Запровадження страхування на випадок коронавірусної інфекції – важливий та виважений для нас крок, обумовлений вимогами сьогодення, – зазначає Голова правління СГ «ТАС» Павло Царук. – Зважаючи на те, що наразі казати про зупинення хвилі захворюваності в світі, на жаль, поки що не доводиться, водночас наші кордони поступово відкриваються, ми хочемо, аби люди почувалися впевнено, відправляючись в поїздку. Більше того, багато країн, в тому числі Україна, вимагають наявність такого покриття в полісах подорожуючих, і його відсутність може викликати проблеми з в’їздом в певну країну. Тому нами було вирішено внести відповідні зміни в умови страхування подорожуючих як Україною, так і за кордон».

Отже, відтепер кожний іноземець, який планує відвідати Україну, в рамках договору страхування «ТАС-Мандри» може застрахуватися на випадок захворювання на COVID-19. За умовами програми, в разі підтвердження за допомогою ПЛР-діагностики коронавірусу в застрахованої особи, Страхова група «ТАС» візьме на себе витрати з надання їй потрібної амбулаторної та стаціонарної допомоги, а також витрати на її обсервацію, якщо згідно з рішенням МОЗ це є необхідним одразу після перетину кордону України. Ліміт відповідальності страховика за вказаною опцією договору «ТАС-Мандри» становить 2000 євро.

В свою чергу, українцям, які виїжджають за кордон, СГ «ТАС» пропонує застрахуватися на випадок виявлення в них COVID-19 в рамках договору «ТАS-Travel». Умовами страхування передбачено покриття страховиком витрат, пов’язаних з діагностикою та лікуванням застрахованої особи в разі виявлення в неї захворювання на COVID-19. Страхова сума встановлюється на вибір страхувальника та може складати 1000 або 5000 євро.