Понад 431 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за пошкоджений в ДТП Audi

Понад 431 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за пошкоджений в ДТП Audi

Якість врегулювання збитків та оперативність здійснення виплат завжди були в пріоритеті у Страхової групи «ТАС»: компанія вже багато років поспіль входить в число страховиків, що максимально швидко врегульовують страхові випадки, та в ТОП-3 страхових компаній України за показником обсягу виплат. І навіть в умовах повномасштабної війни та воєнного стану в країні СГ «ТАС» не зраджує собі, оперативно й якісно продовжуючи виконувати свої зобов’язання за укладеними договорами страхування та забезпечуючи надійний страховий захист для понад 1 мільйона своїх клієнтів.

Лише кілька днів знадобилося СГ «ТАС», аби врегулювати випадок, що стався із застрахованим за договором «Правильне КАСКО» автомобілем Audi A6.

Аварія, в якій зазнав пошкоджень автомобіль, сталася в Луцьку. Автівка рухалася в транспортному потоці, коли вантажівка DAF, що їхала перед нею, раптом різко загальмувала. Як з’ясувалося, авто, що рухалося перед вантажним автомобілем, почало повертати, тож , аби уникнути зіткнення, водій DAF вимушений був вдатися до екстреного гальмування. А ось водій Audi, на жаль, миттєво загальмувати не встиг.

В результаті удару і застрахований легковик, і вантажівка зазнали пошкоджень. Але, якщо у вантажного авто їх перелік фактично обмежився лише бризковиками, то у Audi пошкодження виявилися значнішими. Так, внаслідок зіткнення було пошкоджено передню частину кузову застрахованого СГ «ТАС» авто: капот, бампер, решітку радіатора та обидві блок-фари.

Страхова група «ТАС» визнала випадок страховим та швидко врегулювала його, виплативши належне страхове відшкодування – в розмірі 431905 грн.

Нагадаємо, за даними профільного видання Insurance TOP, Страхова група «ТАС» міцно утримує провідні позиції на ринку автострахування України – як за кількістю укладених договорів страхування і обсягом залучених за ними премій, так і за сумою виплачених відшкодувань.

Так, обсяг виплат компанії за 11 місяців 2022 року сягнув майже 813 млн грн, з яких понад 673,5 млн грн склали виплати за договорами автострахування: КАСКО, полісами обов’язкової «автоцивілки» та «Зеленою карткою».