Виплата СГ «ТАС» за договором «Повний автозахист» склала 300 тис. грн

Виплата СГ «ТАС» за договором «Повний автозахист» склала 300 тис. грн

Про те, наскільки важливо мати до полісу обов’язкової «автоцивілки» ще й додатковий захист на випадок ДТП та заподіяної внаслідок неї шкоди майну чи здоров’ю інших осіб, знають, напевно, всі водії. Адже не секрет, що страховий ліміт за полісом ОСЦПВ далеко не завжди може покрити реальні збитки в результаті аварії – і в цьому випадку винуватцеві доводиться відшкодовувати решту постраждалим самостійно. Втім, навіть усвідомлення цього факту не спонукає більшість автовласників заздалегідь турбуватися про можливі негаразди та страхуватися на цей випадок –  як не прикро, але кількість договорів добровільного страхування цивільно-правової відповідальності автовласників в Україні й досі залишається досить низькою, навіть попри те, що вартість цього страхового продукту доступна фактично всім водіям.

Свого часу Страхова група «ТАС», проаналізувавши актуальні потреби автовласників та їх запити, розробила та вивела на ринок інноваційний продукт – комплексний договір «Повний автозахист», що включає в себе в тому числі додатковий до обов’язкової «автоцивілки» страховий захист автовласникові. Так, за умовами договору «Повний автозахист» компанія забезпечує відшкодування додаткових витрат на ремонт чужого автомобіля, пошкодженого в ДТП з вини страхувальника, у випадку його серйозних пошкоджень, тобто коли виплати за полісом ОСЦПВ виявляється замало для покриття завданих третій особі збитків. Крім того, компанія в межах визначеної суми покриває оплату витрат на відновлення власного автомобіля страхувальника у випадку ДТП, а також бере на себе організацію та оплату медичної допомоги та лікування для страхувальника у випадку отримання ним травм внаслідок ДТП. Ще однією вкрай важливою особливістю договору «Повний автозахист» є організація страховиком відповідної технічної, медичної та юридичної допомоги в дорозі та інформаційно-консультаційна підтримка в режимі 24/7.

Варто зауважити, що популярність вказаного договору серед клієнтів СГ «ТАС» зростає із року в рік, що, власне, зрозуміло, адже його переваги та користь очевидні.

Так, нещодавно СГ «ТАС» було врегульовано черговий страховий випадок за договором «Повний автозахист» – на суму 300 тисяч гривень.

Інцидент, в результаті якого суттєвих пошкоджень зазнали одразу два автомобіля – Opel Corsa та Honda CR-V, стався у Львові. Клієнт СГ «ТАС» за кермом свого автомобіля Opel повертав з правої смуги в ліву, коли в нього врізалося інше авто – Honda CR-V. В результаті зіткнення було серйозно пошкоджено автівки обох учасників пригоди: у Corsa – капот, передній бампер, решітка радіатора, розбито обидві блок-фари, у CR-V – переднє ліве крило, передній бампер, розбито блок-фару  тощо.

Страхова група «ТАС», де була застрахована цивільна відповідальність власника Opel, який до того ж заздалегідь подбав про додатковий захист на випадок негараздів в дорозі та оформив договір «Повний автозахист», вивчивши обставини пригоди, визнала випадок страховим, організувала проведення експертизи та врегулювала, виплативши належне страхове відшкодування власникові  Honda за програмою  добровільного страхування цивільно-правової відповідальності автовласників. Сума виплати за ризиком заподіяння шкоди майну третіх осіб склала 300 тисяч гривень. Не варто й казати, що за відсутності відповідного договору страхування цю суму винуватцеві ДТП довелося б відшкодовувати власникові CR-V власним коштом.

Залишається додати, що Страхова група «ТАС», яка давно посідає провідні позиції на ринку автострахування України, вже впродовж багатьох років є безперечним лідером в сегменті добровільної «автоцивілки» – як за кількістю укладених договорів, так і за сумою виплачених за ними відшкодувань.