СГ "ТАС" виплатила понад 663 тис. грн за вкрадене авто

СГ "ТАС" виплатила понад 663 тис. грн за вкрадене авто

Як свідчить офіційна статистика, протягом перших семи місяців поточного року в Україні було зафіксовано 3193 випадки незаконного заволодіння транспортними засобами. При цьому жертвами автовикрадачів, як зазначають представники поліції, стають власники як дорогих новеньких авто, "нафаршированих" усілякими протиугінними пристроями, так і стареньких "побитих життям" машин, що розпочинали свій "трудовий шлях" ще у 80-х роках минулого століття. На жаль, але сьогодні в цьому плані почуватися впевнено не може власник будь-якого автомобіля - хіба що той, хто вчасно застрахував свого "залізного коня". У цьому нещодавно мав сумний привід переконатися власник позашляховика BMW X5 2010 року випуску з Рівного.

Залишивши автівку на ніч біля свого будинку, він, звісно, ніяк не міг припустити, що вранці авто на місці вже не виявить. Пошуки зловмисників по гарячих слідах, на жаль, бажаних результатів не дали. Наразі розшукові заходи тривають. Водночас Страхова група "ТАС", де позашляховик було застраховано за договором "Правильне КАСКО", отримавши повідомлення про інцидент, оперативно взялася до вивчення його обставин. Подія була визнана страховою та прийнято рішення про відшкодування страхувальнику заподіяних йому внаслідок крадіжки автомобіля збитків. Сума відшкодування склала 663218 грн.

Нагадаємо, за даними профільного видання Insurance TOP, СГ "ТАС" продовжує активно зміцнювати свої позиції, зокрема на ринку автострахування. Так, за результатами І кварталу, компанія очолила рейтинг страховиків, що працюють на ринку обов'язкової "автоцивілки", а також стала безперечним лідером на ринку добровільного страхування цивільно-правової відповідальності автовласників. Крім того, Страхова група "ТАС" традиційно увійшла до "десятки" найбільших страховиків на ринку КАСКО та посіла перше місце за обсягами виплат за полісами "Зелена картка".