Оперативна допомога у вирішенні страхових випадків тепер ще надійніша

Оперативна допомога у вирішенні страхових випадків тепер ще надійніша

У квітні 2015 року СГ «ТАС» реалізував проект з підключення аварійного та автономного живлення на Контакт-центр компанії. Через те, що останніми роками кількість клієнтів Компанії та звернень з питань врегулювання страхових випадків, консультування щодо ситуації на дорогах, обслуговування клієнтів з добровільного медичного страхування значно зросло, відповідно виросло завантаження контакт-центру.

Тож тепер навіть у непередбачуваних ситуаціях з постачанням електроенергії Контакт-центр СГ «ТАС» завжди буде онлайн для більш як 1 мільйона своїх клієнтів по всій території України.

СГ «ТАС» нагадує, що номер 0 800 500 195 є безкоштовним з усіх телефонів України, включаючи мобільні номери! Також звернутися до контакт-центру компанії можна за коротким номером 518 з мобільного, що є безкоштовним з телефонів оператора МТС та платним згідно тарифів інших операторів.

Контакт-центр СГ «ТАС» є одним з найбільших та найсучасніших центрів дистанційного обслуговування клієнтів на ринку України, що цілодобово та без вихідних забезпечує клієнтів наступними сервісами:

  • прийом заяв про страховий випадок;
  • організацію виїзду фахівця СГ «ТАС» на місце події;
  • надання інформації про найближчу партнерську СТО (де можна написати заяву та залишити автомобіль на ремонт);
  • надання інформації про необхідні дії клієнта, статус справи, прийняте рішення,
  • надання юридичних консультації клієнтам щодо ситуації при настанні ДТП;
  • надання технічної допомоги клієнтам на дорозі (виклик компетентних органів і аварійних служб);
  • організацію надання медичної допомоги своїм клієнтам-автовласникам та застрахованим за програмами добровільного медичного страхування, тощо.