За викрадену Audi СГ «ТАС» виплатила понад 446 тис. грн

За викрадену Audi СГ «ТАС» виплатила понад 446 тис. грн

Прикрий інцидент стався зі страхувальником Страхової групи «ТАС» у Львові. Залишивши свій автомобіль Audi А4 2009 року випуску на стоянці біля будівельного супермаркету, чоловік відправився за покупками, а коли повернувся, авто вже на місці не було. Пошуки зниклої автівки результатів не дали.

Між тим, Страхова група «ТАС», згідно зі своїми зобов’язаннями в рамках договору «ЄвроКАСКО 5 зірок», визнала подію страховою та прийняла рішення про виплату належного страхового відшкодування в розмірі заподіяних автовласникові збитків, що склали 446870 грн.

Нагадаємо, за статистикою, Страхова група «ТАС» щоденно виплачує за укладеними договорами страхування 2,11 млн грн страхових відшкодувань, з яких 1,79 млн грн – за договорами автострахування.

Загалом протягом десяти місяців поточного року СГ «ТАС» було виплачено 436,83 млн грн страхових відшкодувань. Зокрема за полісами обов’язкової «автоцивілки» потерпілим було відшкодовано 156,94 млн грн, за полісами «Зелена картка» - 106,6 млн грн. За договорами страхування КАСКО Страхова група «ТАС» протягом січня – жовтня виплатила своїм клієнтам 101,84 млн грн.