За підсумками І кварталу СГ «ТАС» вчергове посіла перше місце на ринку ОСЦПВ

За підсумками І кварталу СГ «ТАС» вчергове посіла перше місце на ринку ОСЦПВ

Моторне (транспортне) страхове бюро України оприлюднило статистику ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності за І квартал 2022 року.

Загалом за перші три місяці поточного року в цілому по ринку було оформлено 1390370 полісів, за якими зібрано 1,26 млрд страхових платежів. Перше місце за обсягом залучених премій традиційно посіла Страхова група «ТАС» – незмінний лідер ринку «автоцивілки», якому довіряє свій страховий захист понад 1 мільйон українців.

І компанія цілком виправдовує їх довіру: як свідчать офіційні дані МТСБУ, СГ «ТАС» навіть під час війни продовжує гідно виконувати свої зобов’язання перед клієнтами та забезпечувати їх надійний страховий захист. Так, з 31480 страхових виплат, здійснених всіма учасниками ринку ОСЦПВ в січні – березні, 4654 виплати здійснила саме Страхова група «ТАС». І це не просто найвищий показник по ринку! Кількість врегульованих СГ «ТАС» шляхом сплати страхового відшкодування вимог майже на 63% перевищує відповідний показник страховика, який став другим у вказаному рейтингу.

Варто зауважити, що загалом за три місяці з початку року членами МТСБУ було виплачено в якості страхових відшкодувань за полісами ОСЦПВ сумарно 718,5 млн грн, з яких 110360697,13 грн було виплачено саме СГ «ТАС». І це – на 71% більше, аніж було виплачено компанією, яка посіла другу сходинку у відповідній рейтинговій таблиці!

Нагадаємо, лише в березні СГ «ТАС» виплатила за полісами обов’язкової «автоцивілки» 30,39 млн грн відшкодувань, що складає 25% від загального обсягу виплат за полісами ОСЦПВ, здійснених всіма учасниками ринку за місяць.

Таким чином, компанія вчергове довела, що навіть в надскладних економічних умовах стояла та стоятиме на захисті інтересів своїх клієнтів, максимально забезпечуючи їх страховий захист та виконуючи всі свої зобов’язання перед ними.