Страхова Група «ТАС» — серед лідерів ринку у рейтингу «Insurance TOP»

Страхова Група «ТАС» — серед лідерів ринку у рейтингу «Insurance TOP»

За результатами рейтингового дослідження діяльності страхових компаній в 2011 році, яке було проведено журналом «Insurance TОР», Страхова Група «ТАС» упевнено входить в TOP-10 українського ринку класичного страхування ризиків.

Зокрема, в 2011 році за обсягами зібраних платежів Страхова Група «ТАС» посіла 3-є місце на ринку ОСЦПВ, 5-е місце на ринку страхування «Зелена картка», 10-е місце на ринку КАСКО, а також 9-е місце на ринку добровільного страхування медичних витрат.

«Рейтингові показники підтверджують наші лідерські позиції на ринку, зокрема у автомобільному страхуванні, — каже Голова Правління СГ «ТАС» Павло Царук. —  Хотів би підкреслити, що наша компанія і надалі буде зміцнювати свої ринкові позиції за рахунок повного і вчасного виконання своїх зобов’язань перед клієнтами, введення нових сервісів, зваженої тарифної політики».

Журнал «Insurance TОР» вже 9-й рік забезпечує статистикою учасників страхового і фінансового ринку України і Росії, а також представників 80 союзів страховиків з більше 40 країн світу. Видання є єдиним якнайповнішим відкритим джерелом, яке щокварталу публікує показники діяльності страхових компаній у розрізі видів страхування.