СГ «ТАС» за червень виплатила майже 13 млн. грн

СГ «ТАС» за червень виплатила майже 13 млн. грн

Страхова Група «ТАС» виплатила 12,9 млн. грн. страхових відшкодувань за період з 1 по 30 червня. Більшу частину цієї суми склали виплати по договорам автострахування.

За вказаний період три найбільші виплати були здійснені за таким подіям:

На рахунок власника вантажного автомобіля Daf за договором КАСКО через ДТП надійшло відшкодування на суму 154,9 тис. грн. (Вінницька дирекція);

Власник легкового автомобіля Seat Leon через ДТП отримав відшкодування за договором КАСКО в розмірі 98,1 грн. (Черкаська дирекція).

Власник легкового автомобіля Toyota Lаnd Cruser через ДТП отримав за договором КАСКО виплату в розмірі 77,4 тис. грн. (Черкаська дирекція).

Найбільша виплата за одним договором з підприємством з ДМС склала 82,7 тис. грн.

«Страхова Група« ТАС »понад усе ставить інтереси і комфорт своїх клієнтів, - говорить Голова Правління Страхової Групи «ТАС» Павло Царук. - Фахівці нашої компанії докладають всіх зусиль, щоб стрес від пошкодження застрахованого майна був мінімальний. Для цього ми намагаємося в найкоротші строки і в повній мірі провести виплати. Дані за червень підтверджують, що Страхова група «ТАС» повністю справляється з поставленим завданням».