Визначено переможців другого розіграшу Акції «3 в 1»

Визначено переможців другого розіграшу Акції «3 в 1»

Другий розіграш подарунків в рамках Акції «3 в 1», яку проводить Страхова Група «ТАС», відбувся в Києві 6 серпня. В Акції взяли участь власники транспортних засобів, які купили поліс обов'язкового страхування автомобільної цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) у період з 16 червня 2012 по 31 липня 2012 в будь-якому з 428 офісів компанії по всій території Україні.

У жеребкуванні розігрувався другий подарунок - 1400 літрів пального. Серед майже 14 тисяч учасників розігрувалися 90 талонів: 40 талонів на 10 літрів палива, 25 талонів на 20 літрів, а також 10 - на 50 літрів пального.

Згідно з регламентом, переможці були визначені методом електронного жеребкування з майже 14 000 власників полісів ОСАГО від Страхової Групи «ТАС». За дотриманням процедури розіграшу стежила спеціально призначена комісія за участю Наталії Білик, начальника Управління з розвитку мережі продажів СГ «ТАС», Віталія Білецького, заступника начальника Управління страхування транспортних ризиків СГ «ТАС» і нотаріуса Ірини Войнарської. Найбільше переможців виявилось у Донецькій області - 11 осіб. Друге місце посіла Черкаська область - 8 переможців. Замикає трійку лідерів за кількістю виграшних страхових полісів Сумська область, де талони на пальне отримають 5 страхувальників.

«Ми дуже раді вітати переможців Акції«3 в 1». Протягом найближчого тижня всі переможці отримають сертифікати на пальне, - говорить начальник Управління з розвитку мережі продажів Страхової Групи «ТАС» Наталія Білик. - Акція «3 в 1» відрізняється від інших акцій тим, що в ній немає переможених. Адже, купивши поліс ОСАГО, кожен учасник акції зміг вигідно поповнити рахунок свого мобільного телефону. Результатами цієї акції залишилися задоволені всі, тому можу запевнити, що в найближчому майбутньому наших клієнтів чекає ще чимало цікавих сюрпризів».

Нагадаємо, що в Акції «3 в 1» окрім розіграшу пального, також кожен учасник отримує поповнення рахунку мобільного зв'язку операторів Київстар, МТС і Life :) на 40 гривень.

Список переможців у Акції "3 в 1"