СГ «ТАС» піднялася з 8 на 7 місце в рейтингу «Insurance ТОР» за продажем полісів «Зелена карта»

СГ «ТАС» піднялася з 8 на 7 місце в рейтингу «Insurance ТОР»  за продажем полісів «Зелена карта»

За результатами діяльності страхових компаній за І півріччя 2012 року Страхова Група «ТАС» піднялася з 8 на 7 місце в рейтингу «Insurance ТОР» за продажем полісів «Зелена карта», зібравши 10 млн гривень страхових премій. У структурі страхового портфеля Компанії «Зелена карта» становить 5,2% страхових премій.

У рейтингу «Insurance ТОР» за результатами діяльності у І кварталі поточного року СГ «ТАС» зайняла 8 місце по «Зеленій карті» з обсягом страхових премій 4,5 млн гривень.

Станом на серпень ц. р. здійснювати продаж полісів «Зеленої карти» в Україні уповноважені всього 13 компаній, які є повними членами Моторного (транспортного) бюро України (МТСБУ).

Довідка :

«Insurance ТОР» – спеціалізований журнал зі страхування, у якому щоквартально публікуються показники діяльності та рейтинги страхових компаній України. Видається Українським науково-дослідним інститутом  "Права та економічних досліджень" з 2003 року.

Страхова Група «ТАС» – одна  з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 428 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-червень 2012 року компанія зібрала 192 ,1 млн гривень страхових премій, виплачено 100 ,5 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.