СГ «ТАС» виплатила 3,3 млн гривен страхових відшкодувань за період з 17 по 21 вересня

СГ «ТАС» виплатила 3,3 млн гривен страхових відшкодувань  за період з 17 по 21 вересня

Київ. 26 вересня. Страхова Група «ТАС» виплатила 3,3 млн. гривень страхових відшкодувань за період з 17 по 21 вересня ц.р. Більшу частину цієї суми склали виплати за договорами автострахування. Зокрема, сума відшкодувань за договорами ОСЦПВ становить 1,5 млн гривень та КАСКО – 1,2 млн гривень. За договорами добровільного медичного страхування було виплачено 0,5 млн гривен та 0,1 млн. гривень – за іншими видами страхування.

Найбільша виплата була здійснена на суму 155,9 тис. гривень за договором КАСКО власникові автомобіля Lexus RX 350, який на автотрасі Кам’янець-Подільский – Білогір’я зіштовхнувся з вантажівкою ЗІЛ. Внаслідок ДТП автомобілю Lexus RX 350, застрахованому в СГ «ТАС», були завданні значні механічні пошкодження.

Ще 70,7 тис. гривень було виплачено за договором КАСКО власникові автомобілю TOYOTA Avensis, який на автотрасі Луганськ – Біловодськ через слизьке після дощу асфальтове покриття не впорався з керуванням та з’їхав у кювет.

В обох випадках потерпілих немає. Виплати відшкодування були здійснені готівкою власникам застрахованих транспортних засобів для проведення ремонтно-відновлювальних робіт.

Довідка:

Страхова Група «ТАС» одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 428 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-липень 2012 року компанія зібрала 214,9 млн гривень страхових премій, виплачено 117,9 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.