Сервіс іРау.ua надає технічну підтримку в проведенні акції «3 в 1» з «автоцивілки» СГ «ТАС»

Сервіс іРау.ua надає технічну підтримку в проведенні акції «3 в 1» з «автоцивілки» СГ «ТАС»

Київ. 10 грудня. Страхова Група «ТАС» розпочала співпрацю з сервісом іРау.ua, який надає технічну підтримку в проведенні акції «3 в 1» з «автоцивілки». Зокрема, сервіс iРау.ua забезпечує онлайн-поповнення рахунків номерів мобільних телефонів як гарантованого подарунку всім учасникам акції. Автоматизація даного процесу дозволить пришвидшити саме поповнення рахунку та уникнути, викликаних людським фактором, помилок.

«Ми намагаємося залучити до співпраці партнера, завдяки якому вдається оптимізувати робочі процеси та суттєво заощадити час як наших клієнтів, так і самих працівників, – зазначила заступник голови правління СГ «ТАС» Тетяна Новицька. – І щоб під час акції «3 в 1» всі її учасники змогли якнайшвидше отримати на рахунки мобільних телефонів гарантоване за умовами акції поповнення, ми розпочали співпрацю із сервісом іРау.ua».

Крім того, співпраця з сервісом прийому платежів в інтернеті, забезпечує надійний захист карткових даних клієнтів. «Сервіс іРау.ua сертифікований міжнародним стандартом безпеки PCI DSS і працює згідно з вимогами міжнародних платіжних систем, що дозволяє не тільки зручно сплачувати за різноманітні послуги в інтернеті, а й надійно захистити карткові дані клієнтів», – розповідає керівник проекту всеукраїнського сервісу прийому платежів в інтернеті іРау.ua Олег Самбольський.

Довідка:

іРау.ua – це всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті, за допомогою якого кожен бажаючий може сплатити за послуги і товари на сайті iPay.ua або на сайті партнера iPay.ua, використовуючи банківську картку Visa або Mastercard будь-якого банку світу. Серед партнерів сервісу – 4 банки та більше 250 компаній-постачальників послуг та товарів.

Страхова Група «ТАС» - одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій і філій, 313 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів.

• За період січень-жовтень 2012 року Компанія зібрала 298,1 млн гривень страхових премій та виплатила 161,1 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.