14,1 млн грн СГ «ТАС» відшкодувала своїм клієнтам у вересні

14,1 млн грн СГ «ТАС» відшкодувала своїм клієнтам у вересні

Страхова група «ТАС» у вересні поточного року відшкодувала своїм клієнтам 14,1 млн. гривень. Найбільшу частку виплат 51,3% склало обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (7,2 млн грн), 19,4% - КАСКО (2,7 млн грн), 14,7% - добровільне медичне страхування (2,1 млн грн), 10,7 % - «Зелена картка» (1,5 млн грн),0,4% - страхування майна (0,1 млн грн) і 3,5% - інші види страхування (0,5 млн грн).

Понад 210 тис грн страхових відшкодувань СГ «ТАС» виплатила всього за двома страховими випадками.

Перший страховий випадок відбувся у Житомирський області В результаті ДТП зіткнулися два легкових автомобілі внаслідок чого, було пошкоджено застрахований в СГ «ТАС» транспортний засіб. Сума страхового відшкодування на ремонт автівки за Договором КАСКО склала 106 340 грн.

Друга страхова подія відбулася на Закарпатті, під час дорожньо-транспортної пригоди наступила смерть Застрахованої особи. За Договором страхування від Нещасних випадків, сума страхової виплати склала 108 000 грн.

Нагадаємо, що згідно рейтингу «Insurance ТОР», СГ «ТАС» є лідером виплат за договорами обов’язкового страхування цивільно – правової відповідальності (ОСЦПВ) виплативши своїм клієнтам 89,5 млн грн у 2012 році.

«Наші клієнти розуміють, що вони купують в страховій групі «ТАС» не договір страхування «КАСКО» в чистому вигляді, а якісний сервіс та своєчасні виплати, а ми в цьому сегменті зараз одна з кращих компаній на ринку, – прокоментував заступник Голови правління СГ «ТАС» Олександр Тимошенко.

Вже сьогодні ми врегульовуємо простий сегмент до 7500 грн. протягом 5 днів, а середній термін врегульовання з КАСКО складає до 20 днів», - додав Олександр Тимошенко.

Довідка
Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

• СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів.

• За 9 місяців 2013 року Компанія зібрала 295,1 млн грн страхових премій та виплатила 129,4 млн грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій та виплатила 194,4 млн гривень страхових відшкодувань.

• СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Морського страхового бюро України (МСБУ). Входить до Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Федерації страхових посередників України та Бюро кредитних історій.