Страхова група «ТАС» пропонує «Повний автозахист»

Страхова група «ТАС» пропонує «Повний автозахист»

З березня 2014 року СГ «ТАС» почала реалізацію інноваційного для українського ринку комплексного страхового продукту «Повний автозахист».

Продукт «Повний автозахист» об’єднав оптимальні страхові рішення для того, щоб клієнти на дорозі почували себе більш впевнено та захищено. Обравши даний продукт до полісу «Автоцивілки» (ОСЦПВВНТЗ) клієнт додатково може придбати декілька страхових продуктів одним пакетом та отримати оптимальне поєднання комплексного страхового захисту та якісного сервісу за доступною ціною.

«Наше завдання в цьому році перейти до комплексного обслуговування клієнтів: це коли клієнт має намір придбати одразу декілька продуктів страхування одним пакетом для захисту певного кола своїх життєвих інтересів», - прокоментував заступник Голови Правління СГ «ТАС» Павло Фурсевич.

Головна особливість цього страхового захисту полягає в тому, що в додаток до відшкодування збитків пов’язаних із заподіяною шкодою майну, життю, здоров'ю потерпілих третіх осіб у результаті ДТП, який покриває "Автоцивілка", договір страхування "Повний автозахист" дозволяє:
- розширити ліміти виплат за полісом «Автоцивілки» по відшкодуванню збитку майну третьої сторони;
- відшкодувати збиток, заподіяний застрахованому автомобілю винуватця ДТП;
- отримати фіксовану виплату (залежно від важкості заподіяної шкоди життя, здоров'ю водія автомобіля при ДТП, забезпеченого договором страхування «Повний автозахист»).

Договір страхування «Повний атозахист» у доповненні до полісу «Автоцивілки» надає клієнту можливість обирати додаткові програми страхування «Дорожній амулет», «Легке КАСКО», «Автоцивілка плюс». Клієнт на свій розсуд може обрати, як один додатковий продукт, так і всі три.

Також договір страхування «Повний автозахист» забезпечує додаткові переваги у вигляді наступних сервісів/умов:
- власна цілодобова інформаційно-консультаційна служба СГ «ТАС»;
- отримання страхового відшкодування протягом 10 робочих днів після надання всіх необхідних документів;
- організація ремонту ушкодженого автомобіля на партнерських СТО в усіх регіонах України;
- відшкодування витрат на евакуатор (у випадку необхідності).

«Пакетований страховий продукт «Повний автозахист» - це перший пілот за результатами якого ми зрозуміємо, наскільки такий страховий захист потрібен ринку, споживачу. Якщо експеримент буде вдалим, ми запровадимо пакетовані продукти для приватних клієнтів із страхування майна, особистого страхування і.т.п.», - додав Павло Фурсевич.