СГ «ТАС» розпочала оформлювати поліси «Зеленої Картки» з використанням підсистеми «Green Card online» ЦБД МТСБУ

СГ «ТАС» розпочала оформлювати поліси «Зеленої Картки» з використанням підсистеми «Green Card online» ЦБД МТСБУ

Страхова Група «ТАС» з початку березня поточного року почала оформлення полісів «Зелена Картка» з використанням підсистеми «Green Card online» централізованої бази даних Моторного (транспортного) страхового бюро України.

«Це є цивілізований спосіб організації продажів та оформлення полісів «Зелена Картка», і ми повністю підтримуємо цей крок». Для Страхової Групи «ТАС» цей вид страхування відіграє вагому роль. За результатами 9 місяців 2013 року ми стали компанією №1 з об’ємів реалізації «Зелених Карток» - кожен третій українець, який виїжджає за кордон на власному авто, має поліс СГ «ТАС» , - прокоментувала начальник управління страхування транспортних ризиків СГ «ТАС» Наталія Луценко.

«Green Card online» — інформаційна підсистема, яка створена при централізованій базі даних МТСБУ. В цю підсистему уповноваженими представниками страхових компаній вноситься інформація про оформлені з її використанням поліси «Зеленої Картки», а далі інформація надходить в систему в онлайн режимі. Головним завданням «Green Card online» є посилення контролю Бюро за продажами «Зелених Карток».

«Впровадження такого механізму оформлення «Зелених Карток» підвищить якість оформлення полісів, а також оперативність та достовірність внесення інформації за реалізованими полісами. Також важливим моментом є не лише оформлення полісів «Зелена Картка» через підсистему «Green Card online», але й можливість перевірки інформації про укладений поліс «Зелена Картка» власне самим клієнтом. Для цього МТСБУ створило можливість для клієнта за визначеними параметрами перевіряти валідність його полісу через сайт Бюро в режимі онлайн в момент його введення, адже система генерує унікальний код. І поліси які містять цей код є більш захищеними, оскільки перевірені і зареєстровані системою МТСБУ.

Крім того, ми очікуємо зниження несанкціонованого використання полісів. На нашу думку, коли оформлення «Зелений Карток» з використанням підсистеми «Green Card online» стане повномасштабним, це повинно стати діючим інструментом для зниження рівня шахрайства з бланками «Зеленої Картки». Наразі ми одними з перших на страховому ринку України впровадили цей порядок оформлення «Зелених Карток» з використанням підсистеми «Green Card online» для того, щоб наші клієнти мали повний спектр існуючих на сьогоднішній день можливостей та переваг з цього виду страхування, а також впевненість в обраному страховому захисті», - додала Наталія Луценко.

Довідка. Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів.

У 2013 році Компанія зібрала 396,5 млн грн страхових премій та виплатила 175,0 млн грн.

СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Морського страхового бюро України (МТСБУ). Входить до Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Федерації страхових посередників України та Бюро кредитних історій.