Страхова Група «ТАС» в трійці лідерів наднадійних страхових компаній за версією журналу «Личный счет»

Страхова Група «ТАС» в трійці лідерів наднадійних  страхових компаній за версією журналу «Личный счет»

Страхова група «ТАС» визнана однією з найнадійніших страхових компанії за версією журналу «Личный счет». Зокрема, вже другий рік поспіль компанія займає тверду 3 позицію у традиційному рейтингу наднадійних страхових компаній, що журнал проводить щороку.

Оцінка надійності компанії відбувається згідно визначеним критеріям, а саме розміру активів, рівня виплат, форми власності, розміру страхових резервів та розмірів власного капіталу, а також долі власного капіталу у страхових резервах. Одна з особливостей рейтингу журналу «Личный счет» - відкрита методика та використання інформації з відкритих джерел, що виключає будь-які маніпуляцію даними на користь окремих учасників ринку.

Для участі у рейтингу страхова компанія повинна відповідати ряду певних вимог. По-перше, її власний капітал повинен перевищувати 100 млн. грн., рівень виплат – більше 20%, а доля власного капіталу в страхових резервах – більше 100%.

«Визнання СГ «ТАС» у зовнішньому незалежному рейтингу журналом «Личный счет» вже другий рік поспіль є для нас черговим доказом того, що обрана нами стратегія на вдосконалення страхового захисту та підвищення рівня обслуговування клієнтів є вірною та успішною. Ми й надалі плануємо рухатися в заданому напрямку, фокусуючись на якості наших послуг», - прокоментував місце у рейтингу Голова Правління СГ «ТАС» Павло Царук.

Нагадаємо, що страхова група «ТАС» також вже котрий рік поспіль утримує позиції лідера в сфері страхування ОСЦПВ та Зеленої Картки, так за підсумками 2013 року СГ «ТАС стала лідером по сумі зібраних премій та по сумі виплат за цими двома видами страхування. У страховому портфелі компанії у 2013 році ОСЦПВ склало 35,8%, Зелена карта - 21,1%. Майже кожен 3 українець, що виїжджає за кордон на авто, має Зелену Карту від СГ «ТАС». У 2013 році Компанія зібрала 396,5 млн грн страхових премій, найбільшу суму премій за всю свою 16-річну історію, та виплатила 175,0 млн грн. Кожна 10 виплата по ОСЦПВ здійснюється Страховою Групою «ТАС».

Довідка.Страхова Група «ТАС» – одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам більш 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій і філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 3000 страхових агентів. У 2013 році Компанія зібрала 396,5 млн грн страхових премій та виплатила 175,0 млн грн.