Страхова група «ТАС» гарантує виконання своїх зобов’язань щодо своїх клієнтів

Страхова група «ТАС» гарантує виконання своїх зобов’язань щодо своїх клієнтів

06 жовтня 2014 року Нацкомфінпослуг України розмістило інформацію на власному сайті щодо призупинення дії ліцензій на право здійснення страхової діяльності з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного) та добровільного медичного страхування (безперервне страхування здоров’я).

Зазначене рішення Комісії на сьогоднішній день не набрало чинності і має вступити в силу з 09 жовтня 2014 року. Ми переконані що це рішення є безпідставним і до моменту набрання ним чинності буде відмінено Нацкомфінпослуг або в судовому порядку.

Це рішення жодним чином не впливає на чинні правовідносини компанії по раніше укладеним договорам страхування з вище вказаних видів та не звільняє компанію від необхідності виплачувати страхові відшкодування за цими видами, воно лише обмежує укладання нових договорів страхування з вказаних видів. СГ «ТАС» запевняє усіх своїх страхувальників, що буде і надалі, як і протягом майже 16 років сумлінно виконувати свої зобов’язання та виплачувати відповідні кошти за усіма договорами страхування.

СГ «ТАС» є публічною компанією і з метою публічного обговорення ситуації, що склалася, 07.10.2014 року збирає Прес-конференцію в Інформаційному агентстві «Interfax-Україна» (за адресою: м. Київ, вул. Рейтарська, 8) за участю представників Нацкомфінпослуг, Ліги страхових організацій України, Української федерації убезпечення, Моторно-транспортного бюро України, Президії МТСБУ та керівництва компанії.

Варто зазначити, СГ «ТАС» протягом останніх кількох років утримує лідерські позиції на ринку страхування саме з автомобільних видів страхування, так за підсумками 2013 року СГ «ТАС» є лідером за рівнем виплат та зібраних страхових премій серед страхових компаній України з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСПЦВ) та обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників на території країн-членів міжнародної системи автострахування «Зелена Картка» за рейтингом журналу Insurance TOP. Протягом останніх 4 років Страхова група «ТАС» входить у трійку лідерів за страховими платежами у 8 областях України.

За оцінками МТСБУ, головного регулятора ринку автострахування в Україні, діяльність СГ «ТАС», а саме її фінансовий стан, кількість скарг від страхувальників, якість врегулювання збитків, отримали найвищу можливу оцінку «добре» в цілому та по кожному з перелічених показників. 

Довгостроковий кредитний рейтинг ПрАТ «Страхова Група «ТАС» у червні 2014 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг оцінило на рівні uaA. Прогноз рейтингу - стабільний. Агентство також підтвердило рейтинг надійності страхової компанії ПрАТ «Страхова Група «ТАС» на рівні uaAins (висока надійність) .

Лише в 2014 році СГ «ТАС» визнана однією з найнадійніших страхових компанії за версією журналу «Личный счет»: вже другий рік поспіль компанія займає тверду 3 позицію у традиційному щорічному рейтингу наднадійних страхових компаній.

За рейтингом надійності страхових компаній журналу Forbes СГ "ТАС" стала єдиною вітчизняною страховою компанією, що отримала високу оцінку "В". Компанія заслужила такі показники завдяки збалансованим показникам і високому коефіцієнту фінансової стійкості.

У червні цього року Ділове видання «Деньги» віддала СГ «ТАС» почесне друге місце у рейтингу найнадійнішних страхових компаній – лідерів з ДМС, КАСКО, ОСЦПВ.

Довідка:СГ «ТАС» працює на ринку страхових послуг більше 15 років і пропонує клієнтам понад 80 страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування. Страхова група «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій та 450 офісів - продажів по всій території України.

Щороку компанія укладає більше мільйона договорів страхування.

СГ «ТАС» - є лідером з продажів полісів «Зеленої Картки» і входить до трійки з реалізації ОСЦПВ. Страхова група «ТАС» - лідер з виплат за договорами обов’язкового страхування цивільно – правової відповідальності (у 2013 році клієнтам було відшкодовано 76,6 млн. грн.).

У 2013 році Компанія зібрала 396,5 млн гривень страхових премій та виплатила 175,0 млн грн.

СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), Морського страхового бюро України. Входить до Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Федерації страхових посередників України та Бюро кредитних історій.