СГ "ТАС" посіла перше місце за кількістю врегульованих справ з ОСЦПВ

СГ "ТАС" посіла перше місце за кількістю врегульованих справ з ОСЦПВ

Моторне (транспортне) страхове бюро України підбило підсумки роботи ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників за ІІІ квартал.

Отже, згідно з оприлюдненим звітом МТСБУ, Страхова група "ТАС" очолила рейтинг страховиків за обсягом продажів: протягом липня - вересня компанією було залучено 132,8 млн грн платежів за полісами "автоцивілки", що є найвищим показником на ринку ОСЦПВ.

Крім того, СГ "ТАС" посіла перше місце на ринку за кількістю врегульованих справ та обсягом здійснених виплат - за вказаний період компанією було відшкодовано потерпілим близько 46 млн грн та врегульовано 2821 страхову подію.
За даними МТСБУ, загалом українськими страховиками за три місяці було врегульовано 27 644 страхові випадки, а обсяг виплачених відшкодувань перевищив 491 млн грн. При цьому середній розмір відшкодування в одній справі з "автоцивілки" в ІІІ кварталі становив майже 17,8 тис грн. Середній термін врегулювання загалом по ринку, за статистикою бюро, становив 105 днів.

Страхова група "ТАС" увійшла до "трійки" безперечних лідерів ринку за показником швидкості врегулювання. Так, згідно з даними МТСБУ, 78,4% страхових випадків компанія врегульовує в термін до 90 днів з дати ДТП. При цьому середній термін врегулювання за "автоцивілкою" в компанії становить 60 днів.

Додамо, що протягом липня - вересня поточного року вітчизняними страховиками сумарно було оформлено 1 953 643 поліси ОСЦПВ, з яких 236,6 тис. полісів СГ "ТАС". Загальний обсяг надходжень за полісами "автоцивілки" загалом по ринку склав 1,14 млрд грн. При цьому середній по ринку страховий платіж склав 583 грн, у СГ "ТАС" - 561 грн.