У лідерах ринку в рейтингу Insurance TOP

У лідерах ринку в рейтингу Insurance TOP

За результатами рейтингового дослідження діяльності страхових компаній у 2011 році, що було проведено журналом "Insurance ТОР", Страхова Група "ТАС" впевнено входить до TOP-10 українського ринку класичного страхування ризиків.

Зокрема, у 2011 році за обсягами зібраних платежів Страхова Група "ТАС" посіла 3-тє місце на ринку ОСЦПВ, 5-те місце на ринку страхування "Зелена картка", 10-те місце на ринку КАСКО, а також 9-те місце на ринку добровільного страхування медичних витрат.

"Рейтингові показники підтверджують наші лідируючі позиції на ринку, зокрема в автомобільному страхуванні, - говорить Голова Правління СГ "ТАС" Павло Царук. - Хотів би підкреслити, що наша компанія й надалі зміцнюватиме свої ринкові позиції за рахунок повного та вчасного виконання своїх зобов'язань перед клієнтами, запровадження нових сервісів та виваженої тарифної політики".

Журнал "Insurance ТОР" вже 9-й рік забезпечує статистикою учасників страхового та фінансового ринку України та Росії, а також представників 80 спілок страховиків з понад 40 країн світу. Видання є єдиним найповнішим відкритим джерелом, яке щокварталу публікує показники діяльності страхових компаній у розрізі видів страхування.