СГ «ТАС» виплатила чверть мільйона гривень за пошкоджену вантажівку

СГ «ТАС» виплатила чверть мільйона гривень за пошкоджену вантажівку

Аварія, в якій було пошкоджено застрахований СГ «ТАС» автомобіль DAF, сталася на Київщині.

На трасі, де в той час проводились ремонтні роботи, внаслідок чого там було організовано односторонній рух, в авто клієнта компанії несподівано на повній швидкості врізався автомобіль Ford Scorpio, водій якого вирішив піти на обгін вантажівки. Між тим, виконати маневр йому не вдалося, Ford занесло і сталося зіткнення. Від потужного удару вантажівку розвернуло й машина перекинулась.

Внаслідок ДТП було серйозно пошкоджено водійську кабіну застрахованого авто. За висновком експертів, загальні збитки компанії, якій належить DAF, склали 250 тис. грн.

Саме цю суму в рамках своїх зобов‘язань за укладеним договором «Правильне КАСКО» й виплатила Страхова група «ТАС», перерахувавши відшкодування на рахунок СТО, де здійснюватиметься ремонт автомобіля.

Нагадаємо, за інформацією впливового профільного видання Insurance TOP, Страхова група «ТАС» вже впродовж багатьох років стабільно входить в число лідерів ринку автострахування України. Так, згідно з останніми даними, компанія посідає друге місце на ринку обов‘язкової та добровільної «автоцивілки», очолює рейтинг страхових компаній, що працюють на ринку «Зеленої картки», та входить в «десятку» найпотужніших страховиків на ринку КАСКО.