СГ «ТАС» вчергове стала переможцем в номінації «Лідер ОСЦПВ» рейтингу журналу «ТОП-100»

СГ «ТАС» вчергове стала переможцем в номінації «Лідер ОСЦПВ» рейтингу журналу «ТОП-100»

Минулого тижня в Києві відбулася урочиста церемонія нагородження найкращих гравців фінансового ринку України за версією провідного бізнес-видання «ТОП-100. Рейтинги найбільших».  Номінантів, а до їх числа увійшли провідні представники банківського, страхового та інших сегментів фінансового ринку України, оцінювало компетентне журі в складі представників міжнародних компаній з пошуку та оцінки керівників, рекрутингових та консалтингових компаній, а також членів редколегії видання.

Цікаво, що цього року, окрім нагородження компаній, що стали лідерами в своїх сегментах, окремо було відзначено лідерів фінансового ринку України, тих, хто задає темп в своїх нішах, особистостей, чий досвід, за словами головного редактора журналу Максима Біроваша, є безцінним для ринку, тих, хто навіть в складні часи активно будують та успішно розвивають бізнес.

І ось – довгоочікувана мить оголошення переможців!  Страхову групу «ТАС» за рішенням журі визнано безперечним лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а Голову правління компанії Павла Царука – лідером фінансового ринку України!

Залишається додати, що в основу рішення журі лягли  результати діяльності  учасників фінансового ринку за минулий рік та висновки авторитетних експертів, що базувалися на аналізі динаміки розвитку компаній, оцінці їх перспектив та здобутків.