СГ «ТАС» виплатила понад 400 тис. грн за договором КАСКО

СГ «ТАС» виплатила понад 400 тис. грн за договором КАСКО

Аварія із застрахованим за договором страхування наземного транспорту автомобілем Toyota Land Cruiser Prado сталася на Київщині.

На смугу, якою рухався позашляховик, на великій швидкості несподівано вилетів інший автомобіль. Попри всі зусилля водія Toyota, уникнути зіткнення не вдалося. В результаті дорожньо-транспортної пригоди застрахований СГ «ТАС» за договором «Правильне КАСКО» автомобіль зазнав серйозних пошкоджень передньої частини. За висновком експертів, обсяг збитків, що за умовами договору підлягають відшкодуванню страховиком, склав 409 719 грн.

Страхова група «ТАС», вивчивши обставини справи та визнавши випадок страховим, ухвалила рішення про виплату належного страхового відшкодування.

Нагадаємо, за результатами минулого року обсяг страхових надходжень СГ «ТАС» склав 1 023,88 млн грн, а страхових виплат - 371,34 млн грн. Зазначимо, що частка договорів автострахування в портфелі виплат страховика за підсумками року досягла 83,1%. Так, за полісами обов‘язкової «автоцивілки» за дванадцять місяців 2017 року потерпілим було відшкодовано сумарно 128,28 млн грн, за полісами «Зелена картка» - 95,39 млн грн. За договорами КАСКО Страхова група «ТАС» відшкодувала минулого року 87,53 млн грн.