За пошкоджену вантажівку СГ «ТАС» виплатила 390 тис. грн

За пошкоджену вантажівку СГ «ТАС» виплатила 390 тис. грн

Попри воєнний стан, Страхова група «ТАС» продовжує працювати, забезпечуючи надійний страховий захист своїх клієнтів та виконуючи свої зобов’язання в рамках укладених договорів страхування. Так, днями СГ «ТАС» врегулювала страховий випадок, що стався на Житомирщині із застрахованим за договором «Правильне КАСКО» вантажним автомобілем DAF.

На слизькій після сильного дощу дорозі вантажівку занесло, водій не зміг впоратися з кермуванням, і машину викинуло в кювет. В результаті інциденту було пошкоджено два крила, капот, передній бампер, пороги, розбито блок-фару автомобіля.

Страхова група «ТАС», вивчивши обставини пригоди, визнала випадок страховим та оперативно врегулювала, виплативши автовласникові належне за договором страхове відшкодування в розмірі 390000 грн.

Нагадаємо, головними особливостями договору страхування наземного транспорту «Правильне КАСКО» є покриття максимального переліку страхових ризиків, відсутність необхідності укладання додаткових угод в разі потреби  розширення території страхування, належний супровід впродовж всього терміну дії договору цілодобовим контакт-центром компанії, якісне сервісне обслуговування, що включає в себе компенсацію витрат на порятунок авто, евакуатор тощо, а також оптимальні строки страхових виплат.