В квітні СГ «ТАС» виплатила за полісами ОСЦПВ та договорами КАСКО 28 млн грн

В квітні СГ «ТАС» виплатила за полісами ОСЦПВ та договорами КАСКО 28 млн грн

Страхова група «ТАС» оприлюднила статистику своїх виплат за квітень поточного року. Так, лише за договорами страхування наземного транспорту страховиком впродовж другого весняного місяця було відшкодовано клієнтам 8 357 553 грн.

В свою чергу, за полісами обов‘язкової «автоцивілки» потерпілим за вказаний період було виплачено сумарно 19 631 802 грн.
Найбільші виплати СГ «ТАС» в квітні припали на договори КАСКО.

Зокрема, півмільйона гривень виплатила СГ «ТАС» за автомобіль BMW Х5, пошкоджений в результаті пожежі. Подія, яку згодом було визнано страховою, сталася в Запоріжжі. Авто спалахнуло на стоянці вночі. Незважаючи на оперативний приїзд пожежних, які оперативно локалізували вогонь, застрахований автомобіль зазнав серйозних пошкоджень. Позашляховик було застраховано за програмою «4 зірки» договору «ЄвроКАСКО 5 зірок».

В свою чергу, за пошкоджену в ДТП автівку Toyota RAV4 Страхова група «ТАС» виплатила страхове відшкодування в розмірі 289 тис. грн.

На слизькій після дощу трасі водій не впорався з керуванням та допустив зіткнення з автомобілем, що їхав попереду. Toyota RAV4 було застраховано за договором КАСКО «Зелений коридор».

Водночас страхова виплата за розбитий в аварії Renault Duster, застрахований за договором «Правильне КАСКО», склала 233 тис. грн. Дорожньо-транспортна пригода сталася на території Росії. Водій застрахованого кросовера, йдучи на обгін авто, що рухалось перед ним, не врахував, що напередодні пройшов рясний дощ. В результаті на слизькій трасі не впорався з керуванням, машину винесло на узбіччя, та вона влетіла в кювет.

Дещо меншу суму, а саме 232 359 грн, Страхова група «ТАС» виплатила в якості страхового відшкодування за пошкоджений в результаті зіткнення з іншим транспортним засобом позашляховик Volvo ХС90. Аварія, в якій було пошкоджено застрахований за договором «Правильне КАСКО» автомобіль, сталася на Індустріальному мості в Києві. Рухаючись в заторі, водій не розрахував безпечну дистанцію, внаслідок чого допустив зіткнення зі машиною, що їхала перед ним.

В свою чергу, за ремонт пошкодженого за аналогічних обставин автомобіля Citroen C-Crosser СГ «ТАС» заплатила 211 267 грн. Під час руху водія застрахованого за договором «Правильне КАСКО» кросовера засліпило сонце, тож на якусь мить він втратив пильність та не помітив, що авто, що їхало перед ним в потоці, раптом загальмувало. Внаслідок зіткнення було пошкоджено передню частину Citroen. Страхова група «ТАС», вивчивши обставини справи, визнала інцидент страховою подією та оперативно виплатила належне страхове відшкодування.