«Вакцина» від несподіваних втрат

«Вакцина» від несподіваних втрат

Генеральна прокуратура України року оприлюднила звіт щодо майнових злочинів, зареєстрованих правоохоронцями впродовж 2018 року. Так, за даними ГПУ, протягом минулого року в Україні офіційно було зареєстровано 238 492 крадіжки, з яких у 208 182 випадках йдеться про майно приватних осіб. Одразу відзначимо, що порівняно з даними за 2017 рік обидва показники дещо знизилися, тобто в нашому випадку покращилися: на 9,55% та 11,4% відповідно. Але радіти, погодьтесь, ще, м’яко кажучи, зарано.Так, минулого року в цілому по країні було зареєстровано 5171 випадок крадіжки з дач та садових будинків, 9619 крадіжок з автомобілів, 13838 грабежів. Але сумнівну «пальму першості» в цій нерадісній статистиці утримують квартирні крадіжки – 20228 за рік, а також крадіжки зі складів баз, магазинів – 24322. Окремо слід сказати про факти умисного знищення або пошкодження майна – правоохоронцями було зафіксовано 2551 такий випадок, з яких 1076 – шляхом підпалу.

При цьому, на жаль, всілякі запобіжні заходи, до яких вдаються наші співгромадяни та які спрямовані на мінімізацію ризику залишитися і без майна, і без грошей, на кшталт встановлення сигналізації та укладення договору з охоронною фірмою, бажаного результату часто-густо не приносять: крадії виявляють спритнішими за охоронців, спіймати їх по гарячих слідах вдається далеко не завжди... Та й прогнози стосовно поліпшення криміногенної обстановки в самих правоохоронців допоки невтішні – крали, крадуть та будуть красти…

Тож єдиною «вакциною» від можливої втрати «всього» наразі залишається договір страхування. І чим ретельніше ви підійдете до питання його оформлення, вибору гідного страховика, підбору оптимального саме для вас переліку страхових ризиків,тим потужніше ця «вакцина» діятиме. Звісно, жодна страхова компанія не зможе гарантувати, що ваше майно не впаде в око зловмисникам, а ось що зі своїми збитками та проблемами ви не залишитесь наодинці – зможе. Звісно, якщо ваш вибір страховика виявиться вірним. Тож довіряйте захист своїх фінансових інтересів лише перевіреним страховим компаніям та почувайтеся впевнено!