СГ "ТАС" виплатила 327 тис грн за агрострахуванням

СГ "ТАС" виплатила 327 тис грн за агрострахуванням

Страхова Група "ТАС" за перші шість місяців 2011 року виплатила 327 тис. грн. за договорами страхування сільськогосподарських ризиків. Найбільші відшкодування було виплачено за страхові випадки, що сталися протягом лютого-березня.

Зокрема, сільськогосподарське підприємство з Білоцерківського району Київської області отримало 183 тис. грн. відшкодувань за посіви озимого ячменю, повністю загиблі внаслідок вимерзання. Фермерське господарство із Семенівського району Полтавської області отримало страхову виплату близько 62 тис. грн. за посіви озимого ячменю, понад 70% площі яких вимерзло. За умовами договору така втрата вважається повною загибеллю.

У Кіровоградській області сільськогосподарське товариство Добровеличківського району отримало майже 14 тис. грн. за пошкоджені посіви озимого ріпаку. Зазначені посіви були застраховані за договором комплексного страхування посівів, що передбачає відшкодування за часткову та повну загибель посівів. "Комплексне страхування посівів озимих культур є доволі зручним продуктом, - говорить начальник Управління сільськогосподарських ризиків СГ "ТАС" Юрій Золотар. - Клієнт може укласти договір як на весь цикл виробництва, так і на певний період: осінньо-зимовий або весняно-літній. Також аграрії можуть обрати розмір франшизи, знизивши вартість страховки за рахунок рівня можливого страхового відшкодування. Страхове відшкодування можна отримати і в тому разі, якщо загинуло не все поле, а тільки його частина, що часто трапляється в період перезимівлі й особливо актуально для невеликих агрогосподарств".

"Страхова Група "ТАС" вже кілька років входить до числа лідерів ринку, - додав Юрій Золотар. - За рахунок розгалуженої мережі представництв у всіх областях України, наша компанія має змогу обслуговувати клієнтів на місцях, зокрема й оперативно вирішувати питання збору необхідних документів у разі настання страхової події".