СГ "ТАС" проводить акцію "ДМС від "ТАС"

СГ "ТАС" проводить акцію "ДМС від "ТАС"

Страхова група "ТАС" для користувачів фінансового порталу "Мінфін" проводить акцію "ДМС від "ТАС"", що приурочена до 15 - річчя Компанії. З 28 жовтня по 28 листопада включно користувачі - юридичні особи порталу при укладенні Договору добровільного медичного страхування з СГ "ТАС" з кількістю застрахованих не менш як 10 осіб та терміном дії договору 1 рік отримують знижку від Компанії 15%.

Для того, щоб взяти участь в акції "ДМС від "ТАС"" достатньо коректно заповнити анкету на сайті "Мінфін".

"Утримувати лідируючі позиції з ДМС на ринку страхування - одне з наших пріоритетних завдань, тому ми регулярно організовуємо та проводимо подібні акції, що дозволяють Компанії збільшити страхові премії та кількість корпоративних клієнтів - прокоментував заступник Голови правління СГ "ТАС" Павло Фурсевич. Ми пропонуємо нашим клієнтам високоякісне медичне обслуговування на всій території України та своєчасні страхові відшкодування, виплати з ДМС за 9 місяців поточного року склали 19,7 млн грн", - додав Павло Фурсевич.

Довідка
Страхова Група "ТАС" - одна з найбільших страхових компаній України, заснована 1998 року, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам понад 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

- СГ "ТАС" має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій та філій, 450 офісів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних спеціалістів та понад 3000 страхових агентів.

- За 9 місяців 2013 року Компанія зібрала 295,1 млн грн страхових премій і виплатила 129,4 млн грн. За підсумками 2012 року Компанія зібрала 362 млн. гривень страхових премій і виплатила 194,4 млн. гривень страхових відшкодувань.

- СГ "ТАС" є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Морського страхового бюро України (МСБУ). Входить до Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Федерації страхових посередників України та Бюро кредитних історій.