В СГ «ТАС» стартує нова акція для клієнтів - «ФанТАСтичний захист»

В СГ «ТАС» стартує нова акція для клієнтів - «ФанТАСтичний захист»

Страхова група «ТАС» продовжує радувати своїх клієнтів новими акціями та чудовими подарункам їх переможцям!
Вже з 26 лютого всі охочі зможуть взяти участь у новій акції СГ «ТАС» під назвою «ФанТАСтичний захист».До участі в акції допускаються всі клієнти Страхової групи «ТАС», які мають будь-який діючий договір страхування з компанією та власний акаунт в мережі Facebook.

Акція проводитиметься у 8 етапів, за результатами кожного з яких організатор визначатиме двох переможців та вручатиме їм призи: відеореєстратор або договір страхування майна «Повний житлозахист».

Отже, щоб отримати приз, учасники акції мають лише дати відповідь на питання від СГ «ТАС», що публікуватимуться на сторінці компанії у Facebook. За умовами акції «ФанТАСтичний захист», свій варіант відповіді учасники акції мусять розмістити в коментарях до посту з питанням даного етапу, зазначивши номер свого поліса. Підсумки кожного етапу оголошуватимуться щомісяця, 19 числа.

У випадку якщо правильну відповідь на питання дадуть кілька учасників, визначення переможця здійснюватиметься через сервіс random.org.

Акція триватиме до 19 жовтня поточного року.

Детальніше про її умови можна дізнатися за посиланням https://sgtas.com.ua/upload/pdf/fantastychniy-zahyst-ukr.pdf.
Отже, вже з наступного понеділка чекайте на акційне питання від СГ «ТАС», пропонуйте свою відповідь та отримуйте чудові подарунки!