СГ «ТАС» виплатила понад 663 тис. грн за викрадене авто

СГ «ТАС» виплатила понад 663 тис. грн за викрадене авто

Як свідчить офіційна статистика, протягом перших семи місяців поточного року в Україні було зафіксовано 3193 випадки незаконного заволодіння транспортними засобами. При цьому жертвами автовикрадачів, як відзначають представники поліції, стають власники і дорогих новеньких автівок, «нафаршированих» усілякими протиугінними пристроями, і стареньких «побитих життям» машин, що починали свій «трудовий шлях» ще в 80-х роках минулого сторіччя. На жаль, але сьогодні в цьому сенсі почуватися впевнено не може власник жодного автомобіля – хіба що той, хто вчасно застрахував свого «залізного коня». В цьому нещодавно мав сумну нагоду переконатися власник позашляховика BMW X5 2010 року випуску з Рівного.

Залишивши машину на ніч біля свого будинку, він, звичайно, аж ніяк не міг припустити, що вранці авто на місці вже не знайде. Пошуки зловмисників по гарячих слідах, на жаль, бажаного результату не дали. Наразі розшукові заходи тривають. Водночас Страхова група «ТАС», де позашляховик було застраховано за договором «Правильне КАСКО», отримавши повідомлення про інцидент, оперативно взялася до вивчення його обставин. Подію було визнано страховою та прийнято рішення про відшкодування страхувальникові заподіяних йому внаслідок викрадення автомобіля збитків. Сума відшкодування склала 663218 грн.

Нагадаємо, за даними профільного видання Insurance TOP, СГ «ТАС» продовжує активно зміцнювати свої позиції, зокрема на ринку автострахування. Так, за результатами І кварталу, компанія очолила рейтинг страховиків, які працюють на ринку обов’язкової «автоцивілки», а також стала безперечним лідером на ринку добровільного страхування цивільно-правової відповідальності автовласників. Окрім того, Страхова група «ТАС» традиційно увійшла до «десятки» найбільших страховиків на ринку КАСКО та посіла перше місце за обсягами виплат за полісами «Зелена картка».