Понад 8300 доларів виплатила страхова група «ТАС» за лікування українки в Непалі

Понад 8300 доларів виплатила страхова група «ТАС» за лікування українки в Непалі

Страховий випадок з клієнткою СГ «ТАС», 25-річною Катериною стався під час підйому на Еверест 22 квітня.

На стоянці Gorak Shep на висоті 5164 метри у дівчини почали проявлятися симптоми гострої гірської хвороби. Попри відпочинок, наступного дня стан здоров’я застрахованої погіршився настільки, що виникла загроза її життю. Зважаючи на критичний стан дівчини, місцеві спеціалісти служби порятунку були вимушені викликати медичний гелікоптер для термінової евакуації українки до шпиталю. Дівчину було доставлено до лікувального закладу Swacon International Hospital в Катманду, де вона отримала необхідну медичну допомогу.

Але ж на цьому біди туристки не закінчилися. 25 квітня 2015 року в Непалі стався жахливий землетрус, що забрав життя тисяч людей. Враховуючи ситуацію, асистуюча компанія оперативно надала українці контакти консульства України в Непалі, де був організований збір громадян нашої країни для відправки додому.

Страхова група «ТАС», виконуючи свої зобов’язання перед клієнтом за полісом страхування подорожуючих «ТАС Travel», здійснила за даним страховим випадком виплату в розмірі 8 334.00 USD, що покрила витрати на евакуацію потерпілої з Евересту та її подальше лікування в Непалі.